Alina_Demchenko

З червоним завжди вечірка : Олівець для губ від Олі Полякової

З червоним завжди вечірка : Олівець для губ від Олі Полякової
З червоним завжди вечірка : Олівець для губ від Олі Полякової
З червоним завжди вечірка : Олівець для губ від Олі Полякової
З червоним завжди вечірка : Олівець для губ від Олі Полякової
З червоним завжди вечірка : Олівець для губ від Олі Полякової

Я не являюсь фанатом співачки, але яскравий макіяж на сцені і та робота яку виконують візажисти - не може бути не помітна. Вже в соц мережах встигли дати гарну оцінку деяким продуктам, таким як шимерна палетка тіней, матова класична підводка і цей олівець ( але бачила відео про інший відтінок). А по гарній знижці, завжди цікаво протестувати щось новеньке. Доречі свотчі на сайті мейкапу доволі відрізняються від реальності, тому раджу пошукати в клубі той відтінок який вас зацікавив ( дивилась з 4х ристроїв і на жодному цей відтінок не відповідав дійсності: на сайті він здається теплим, коричневим)

Відтінок 04 виявився класичним красним відтінком, без теплого або холодного підтону ( що взагалі то дуже гарно для красного олівця). Олівець знаходить в окремій кортоній коробочці, яка має дизайн як у всієї колекції косметики.На матовому пакуванні знаходиться логотип бренду , назва відтінку і вся потрібна інформація ( країна виготовлення і так далі). Саме пакування дійсно виглядає доволі стильно, бо мені прям і хочеться зберігати його саме в коробочці.

Ціна олівця від 70грн до 150грн.

Це класичний продукт в дереві, з м'якою текстурою. Він не дряпає губи , легко ковзає. Він пігментований, але не стійкий . Легко піддається розтушовці. Доречі подібний відтінок саме олівця, підійде під майже будь який відтінок червоної помади - класика як ніяк). Олівець відчувається комфортно на губах, не стягує їх. Також він не залишає тінту і легко змивається міцелярною водою. Він не тече і рівномірно сходить з губ. Продукт гарний, я б сказала класичний. Особисто мені - колір підійшов, хоча я розраховувала на щось карамельне))) Але багато червоного не буває)))

З червоним завжди вечірка : Олівець для губ від Олі Полякової
З червоним завжди вечірка : Олівець для губ від Олі Полякової
З червоним завжди вечірка : Олівець для губ від Олі Полякової
З червоним завжди вечірка : Олівець для губ від Олі Полякової
З червоним завжди вечірка : Олівець для губ від Олі Полякової