alena.rosee

Bless Beauty: що у фаворитах?

Bless Beauty: що у фаворитах?

Всім привіт! 💕

Недавно в дописі: https://club.makeup.com.ua/post/40362/

писала про моє перше знайомсво з косметикою Bless Beauty , та після публікації рідкі тіні в рожевому відтінку одразу розкупили на мейкап 👌🏻 Чудовий результат 💕Тому показую повний look та розповім що сподобалось в кожному продукті 😉

Натискай "Дізнатись більше" щоб побачити Свотчі та макіяж 🍓

Я довго обирала відтінок ББ крему, тому що на різних фото я бачила то жовтий підтон , то наче нейтральний ) В мене шкіра має нейтральний підтон з легкою розовинкою, тобто холодний підтон , тому все що жовте та тепле саме в тональних засобах мені не підходить .

Але 13 тон все ж виявився нейтральним . 💛

Що сподобалось?

  • Наноситься ББ крем просто та легко будь-яким способом , я наношу пензликом , іноді спонжем
  • можна вар'ювати ступінь маскування , від легкого до щільного
  • ББ крем має не глухий фініш, але і не супер глоу, тобто шкіра виглядає свіжою та відпочившою.
  • Я пробувала нанесення з базами та без, однаково гарно лягає на шкіру
  • Зазвичай я закріплюю легкою пудрою вуалькою, тому стійкість покриття хороша
  • не забив пори , не спровокував прищики
  • змиваю олегелем або гідрофільним бальзамом

На фото на обличчі тільки ББ (ну і бальзам для губ) 🤭

Зараз нікого не здивуєш гелевими олівцями, але цими я дуже задоволена 🤩

У мене олівець для очей у відтінку 403 - теплий шоколадний колір 🖤

а для губ у 310 - просто нереально гарний таупово-ліловий відтінок 🤩 мій новий губний фаворит.

Що сподобалось ?

  • М'яка формула , дуже класно наносяться , є час щоб розтушувати, тобто застигають не моментально
  • На очах не викликає ніякого дискомфорту
  • гарно промальовує міжвійку
  • стійкий на слизовій ока
  • шикарно тушується на очах
  • губний олівець не сушить губи , наношу соло , перед олівцем зволожую губи бальзамом і промакую серветкою
  • стійкість прекрасна - і кава, і обід , і кексик та салатик 🤭
  • змивається з очей та губ двухфазкою.

З тушью для брів в мене трошки питань 🤷🏼‍♀️ не тому що продукт поганий , а просто я недогледіла відтінок 🤭

В мене туш у кольорі 01 Блонд , для мене він більш насичений , чим я зазвичай ношу та все ж має теплий підтон )

Так як щіточка набирає достатньо продукту і дає одразу насичений колір на бровах , то я беру своїм пензликом зовсїм трошки і фіксую брови )

Що сподобалось :

  • Стійкість : туш дійсно стійка та цілий день тримає форму бровей
  • замінює одразу гель та олівець , так як додає кольору
  • думаю що у кого в бровах є пробіли , туш легко їх замаскує
  • великий обєм в упаковці

О я обожнюю матові рідкі тіні і ці стали просто моїм фаворитом і через якість , і через колір 💕

Що сподобалось:

  • Тіні мають лаконічне гарне пакування
  • на аплікатор спонж набирається достатня кількість продукту
  • розтушовуються прекрасно , я тушую іноді пальцем , іноді пензликом -бочонком
  • застигають швиденько , але не моментально , є час підправити інтенсивність кольору
  • шикарна стійкість навіть без бази
  • гарно виглядають і соло , в як підложка, на них добре тушуються гелеві олівці
  • цей колір просто любов : він освіжає погляд , дуже ніжний і привабливий одночасно
  • розрекламувала його вже подружкам 💕

Макіяж з вищезгаданими продуктами 💕

На очах додала у куточок ока сяялку, не губах тим зе пензлем розташовала олівець і додала трошки сяйва 👄 на очах тіні без бази і олівець розтушований і закріплений тінями аналогічного кольору.

Фото з макіяжем без якоїсь нестандартноі фотокорекції чи фільтрів , кольори як в реалі)