Yana__matviets

SkinRiches Burkun Face Cream

SkinRiches Burkun Face Cream

Я вже знайомила вас з тонером від бренду SkinRiches

https://club.makeup.com.ua/post/40043/

Та насиченою сироваткою SkinRiches

https://club.makeup.com.ua/post/40831/

Сьогодні хочу розповісти про збалансований крем з екстрактом буркуну

Burkun Face Cream

Тисни дізнатись більше 👇

Ця лінійка підійде тим, хто шукає живлення, заспокоєння та зволоження шкіри Пакування притаманне всій лінійці.

Гарнющі малюнки дівчинки з квіточкою 🌼

Пластиковий флакон 50ml

Дозатор з помпою (дуже люблю саме такий формат) носик закривається захисною мембраною, яка не дає натиснути коли вона присутня

Помпа працює справно, та видає горошинку крема

Консистенція доволі густа

Крем дуже поживний і вбирається не швидко, але після нанесення я довго відчуваю зволоження

Аромат трішки більш насичений ніж у сироватки, але також солодкий і не нав'язливий

SkinRiches Burkun Face Cream
SkinRiches Burkun Face Cream
SkinRiches Burkun Face Cream

В якому виділимо

🌼Олія макадаміїї - надає помітну регенеруючу дію на зрілу шкіру, підвищуючи її еластичність

🌼Олія виноградних кісточок - зволоження, підвищення пружності й еластичності, регенерація пошкоджених тканин, пом'якшення, звуження пор

🌼Неомилювана оливкова олія - містить фітостероли і сквален, цінні речовини для шкіри завдяки їх антиоксидантного ефекту

🌼Сечовина - зволожуючий компонент який входить до складу кремів для сухої, чутливої шкіри

🌼Фруктоза - підвищує еластичність і м'якість шкіри

🌼Лізин - бере участь у формуванні колагену та відновленні тканин

🌼Яблучна кислота - має антиоксидантні, очищаючі, зволожуючі, протизапальні та злегка в'яжучі властивості

🌼Винна кислота - має очищувальну та освітлюючу дію

🌼Лимонна кислота - має на шкіру в'яжучу, очищувальну та відбілюючу дію

🌼Глікольова кислота - застосовують у препаратах для глибокого очищення шкіри, зменшення зморшок, видалення пігментних плям, переважно у професійній косметиці

🌼Молочна кислота - вплив на процеси регенерації та оновлення шкіри, на відлущування відмерлих клітин, зволожує шкіру, нормалізує процес відновлення клітин епідермісу, що сповільнюється з віком; посилює в дермі синтез глікозаміногліканів та колагену

🌼Аллатоїн - глибоко проникає у шкіру, стимулює оновлення тканин

Тож склад дуже схожий на склад сироватки

Наношу після тонера з буркуном та сироватки з буркуном

Крем дуже-дуже поживний!

Навіть моя суха шкіра після нанесення зволожена довгий період часу

А згодом я розповім про останній засіб в лінійці

Цьом