Олена Романюк

Invisibobble набір матових аксесуарів для волосся

Invisibobble набір матових аксесуарів для волосся

Привіт 🌷Нещодавно я отримала нове замовлення, в якому був набір резинок Invisibobble Original Matte Me, Myselfie and I. Я вже маю один набір, Forbidden Fruit, розповідала про свої враження від оригінальних Invisibobble в дописі

https://club.makeup.com.ua/post/30318/

Тепер розповім про новеньких та порівняю, на перший погляд, однаковісінькі аксесуари для волосся та врешті, зі свого досвіду, зроблю висновок, варто чи ні, їх купувати?

Invisibobble Original Matte Me, Myselfie and I, це:

Колір, в першу чергу 🩷, блідо-рожевий, пудровий Barbie style, ніжний зефір - це все він, відтінок з егоїстичною назвою Me, Myselfie and Me. Матова поверхня додає цікавинки в дизайн

Практичність - можна помити, можна тримати на руці, не боячись вологи (мокра резинка та волосся на морі, пам'ятаєте?), можна розтягнути до густини та потреб свого волосся. Мені вистачає 2-х обертів на хвіст чи гульку в домашніх умовах

Структура пружинок та безпосередньо матеріал резинки (силікон) - не залишають заломів на моєму тонкому й пухнастому волоссі, після 5-ти років з каре, мене не напружує хвіст та не болить голова чи шкіра після носіння резинки. З Invisibobble я забуваю, що зібрала волосся 😉

Не зважаючи на наявність шву на резинках, я не знімаю пів скальпу разом з ними. Акуратно розкручую 2 оберти резинки, це моє волосся і воно мені потрібно 😅

А тепер, головне питання, чи дуже розтягнулися попередні резинки Invisibobble за 5 місяців щоденного використання?

На фото, новенькі та свіженькі, рожеві та "старенькі" салатові. Та, що найбільш розтягнута (зверху), частіше була на руці, іншу так не носила, лише на волоссі.

Функціонал, на моє волосся, в обох видів резинок ідентичний.

Суттєва різниця лише в тому, що рожеві мають більш щільний матеріал, цупкіші. Їх важче розтягнути. Тому чудово втримають і тонке, і густе волосся. Салатові трохи делікатніші та легші.

Початковий діаметр, розмір - 3,3 см (в обох версіях)

І тепер, все ж варто чи ні, купувати кольорові пружинки Invisibobble ?

Моя думка не змінилася 🩷 Варто, бо це найкраще, після шампуню, масок та магнію, що я знайшла для свого волосся, поки відрощую бажану довжину!

Я стільки разів хотіла бігти та "рубати" каре знову, бо дуже бісить незрозуміла довжина на рівні плечей, але резинки, які добре тримають та не дають дискомфорту, стали класними помічниками у підтримці психічного здоров'я та довжини волосся 🤣

До речі, як браслети, не знаю, як їх носять, ці резиночки, я не можу 😅