krutoguuz

Безсульфатний шампунь від українського бренду Meloni

Безсульфатний шампунь від українського бренду Meloni

Shampoo Hair Rescue створений спеціально для волосся проти випадіння з ніацинамідом та пребіотиком.

Він делікатно очищує та регулює виділення себуму.

  • Безсульфатний
  • На основі натуральних рослинних екстрактів (кропива, деревій, шавлія, м’ята, розмарин, лимонник)
  • Підходить для щоденного використання

Склад:

🍋 Ніацинамід
ефективно стимулює кровообіг, значно покращує живлення волосяних цибулинок, скорочує випадіння та збільшує густину волосся.

🍋 Biolin P
пробіотик нового покоління, що регулює виділення себуму, оптимізує pH шкіри голови, знімає запалення та подразнення, підвищує захисні функції дерми, насичує корисними мікроелементами.

🍋 Провітамін В5 
лікує себорею та нормалізує роботу сальних залоз, збільшує товщину волосся (до 10%), відновлює пошкоджену структуру.

🍋 Гідролізат пшениці 
вкриває волосинки тонкою плівкою, що захищає від пересихання. Запобігає ламкість, знижує наелектризованість, збільшує товщину, допомагає повернути гнучкість та природний блиск.

Безсульфатний шампунь від українського бренду Meloni

Аромат:

Він мені пахне лимончиком, саме тому на фото ви можете побачити)

Текстура:

Дуже легка та досить ріденька, яка добре вспінюється.

Я як людина, яка в теплу пору голову миє щодня можу сказати, що він реально чудово працює. Бо моя голова тримається 1,5 дні чистою. Це для мене досить велике досягнення, бо в мене взагалі майже немає об'єму на волоссі і воно дуже швидко жирниться в жарку погоду.

Чому обрала для себе саме цю лінійку?

Бо в мене останнім часом стало досить сухе волосся та почало випадати трішки більше ніж зазвичай. Я думаю, що це сонечко почало його так пересушувати. Тому хоч якось намагаюся виправити ситуацію.

Цей шампунь - це другий безсульфатний, який я спробувала. Перший мені не підйшов, дуже заплутував волосся. Тому я досить скептично була спочатку налаштована до цього, але він відкинув всі сумніви та підкорив мене ароматом, дизайном та дієвістю.

Якщо хочете спробувати безсульфатні засоби, раджу звернути увагу!

Користувалися безсульфатними шампунями?