MAXIMOVA🌷

Глиняна маска Joko Blend

Глиняна маска Joko Blend

Я люблю глиняні маски, вони добре очищують та приводять до ладу мою комбіновану шкіру. Особливо чудово усувають зайвий себум в Т-зоні. З таким видом масок діє головне правило: не дай їй засохнути!

Глиняна маска Joko Blend
Глиняна маска Joko Blend
Глиняна маска Joko Blend
Глиняна маска Joko Blend
Глиняна маска Joko Blend
Глиняна маска Joko Blend
Глиняна маска Joko Blend

Тут все просто. Розводимо порошок з водою 1:1, 10 г маски + 10 г ледь теплої води і замішуємо лопаткою. Все без проблем поєднується в практично однорідну масу.

В саше всього 20 г продукту, тому одного пакетику вистачає на два використання.

У відео можете розглянути консистенцію у сухому вигляді та розведеному з водою - пастоподібному.

Маска має легкий солодкуватий аромат з легким натуральним запахом глини.

Її легко розподіляти лопаткою по обличчю, вона прохолодна та приємно огортає шкіру. Шар виходить досить товстенький і це дозволяє спокійно витримати її 10-15 хвилин на обличчі без засихання.

Як тільки по краях, де шар тонший, маска починає трошки схватуватись я її змиваю. Тут трошки прийдеться потрудитись, я допомагаю собі ватними дисками, вони швидше знімають шар глини.

Після змивання шкіра очищена, на ній зовсім не відчувається масного сліду. Бархатиста і ніжна на дотик. Візуально здається вирівнявся трохи тон. Моя шкіра справді любить такі глиняні спа. Хочу ще спробувати чорну глину від цього бренду😊

Після маски нанесла сироватку з пептидами Joko Blend Complex Renewal Serum та спф і насолоджувалась результатом!🤍