Zhukovka

Я Королева Ночі Сьогодні Точно !

Я Королева Ночі Сьогодні Точно !

Привіт, мої любі читачки 💋 Ви не уявляєте, як сильно я чекала на ці продукти ! Лишень погляньте на те, як розкішно виглядає ця косметика 🔥 І образ вийшов не менш розкішним , розповідаю ...

Я Королева Ночі Сьогодні Точно !

Вишукана палітра , котра нагадує злиток і зберігає у собі 6 відтінків золота .
Кожен з представлених відтінків МЕГА сяючий , за допомогою них можна створити неповторний макіяж і бути Справжньою Королевою протягом цілого дня👑

1 зірочка - це відтінок Айворі
2 зірочка - це відтінок Лотос
3 зірочка - це відтінок Ліловий
4 зірочка - це відтінок Пісок
5 зірочка - це відтінок Какао
6 зірочка - це Чорне Золото

Текстура м'яка , тіні легко наносяться на повіки і надійно тримаються, створюючи бездоганний образ ✨ За допомогою цієї палетки можна досягти ніжного денного макіяжу і вишуканого вечірнього смокі 💃🏼 В будь-якому випадку ти будеш сяючою-сяючою ✨

Для свого макіяжу я обрала поєднання рожевих відтінків 🪷

Неймовірний блиск у топовому ягідному відтінку 05 Дика орхідея . Колір настільки благородний і багатогранний, що неможливо не закохатися 😍 Він універсальний і чудово пасуватиме дню і ночі ✨

Щіточка тоненька, м'якенька і зручна . Вона ніжно профарбовує вуста , лишаючи за собою неймовірно спокусливий глянець 🫦

Текстура щільна за рахунок чого блиск тримається довго. Він не липне і не розтікається ) Аромат неймовірно солодкий , цукерковий 🍭 Тож блиск ідеальний для побачень, май на увазі 😉

Користуючись косметикою від Олі , я отримала справжнє задоволення ✨ Вишукана, якісна косметика , така зручна і приємна у використанні🍒 Все до деталей ідеальне ! Таке сяюче і таке спокусливе 🤤 Дівчатка , це справжня насолода ! Особливо , якщо ви полюбляєте творчість Олі ( а я впевнена , що так і є ) дуже раджу спробувати ! Також це може бути ідеальним подарунком для справжніх фанів серед подружок чи колег 💃🏼 Тепер мрію спробувати її парфумерію , дивлячись на піраміду , гадаю , що там взагалі відпад 🤤 Ви вже пробували?