Кузя Ю-а

Одноразові шкарпетки для педикюру з емульсією Shelly

Одноразові шкарпетки для педикюру з емульсією Shelly

Це просто меджік! Педикюр? Та будь ласка! Взагалі легко з шкарпетками від shelly! Робила, коли виключили світло і я обійшлась без фрезера. І знаєте? Дуже легкі у використанні!!

Рідина, що всередині чудово розмʼягшує кутикулу, пяточки! Зручно, приємно і якісно!

Мені негайно було потрібно оновити ніжки після зняття гель лаку. У меня було пів години. Нереально? та ні, з shelly - все легко!

В пакуванні 2 шкарпетки. Якраз на 1 прийом. Дуже ароматна біла, кремообразна рідина.

Шкарпетки від бренда Shelly стануть справжньою знахідкою для дівчат, ступні яких потребують інтенсивного догляду. Одноразові вироби просочені всередині сироваткою, збагаченою корисними компонентами.

Інгредієнти забезпечують живлення, гідратацію, зміцнення, підвищення тургору та розгладжування шкірного покриву. Вони сприяють загоєнню ранок, а також попереджають появу сухості, лущення та тріщин. Б’юті-аксесуар дасть змогу провести процедуру педикюру швидко та гігієнічно як за домашніх, так і за салонних умов.

Одноразові шкарпетки для педикюру з емульсією Shelly

- очистити поверхню нігтів;
- одягнути шкарпетки та зафіксувати спеціальною наклейкою;
- промасажувати ступні та зони навколо нігтів;
- залишити на 10-15 хв.;
- обережно зрізати край носіння біля пальців;
- обробити кутикулу, не знімаючи шкарпеток;
- зняти шкарпетки, видалити залишки емульсії з нігтів та ніг.

Особливості набору шкарпеток для педикюру від Shelly:- амінокислоти кератину роблять нігтьові пластини міцнішими;
- екстракт лотоса пом'якшує шкірний покрив і відбілює пігментні плями нігтьових пластин;
- колаген підвищує пружність та еластичність;
- підходять для будь-якого розміру ноги;
- надійно фіксуються та не спадають у процесі догляду;
- кожна пара представлена у герметичній упаковці.

Як на мене, маючи в руках лише шкарпетки, піко-лопатку, кусачки і пемзу, і по часу мати менше 30 хв - результат приголомшливий! 💜

Обійшлось без фрезера, кислот добаткових. А все одно - ніжки стали аккуратними.

Тут просто треба мати всім. Бо дівчинка має вміти зробити себе красивою і доглянутою без салонів. Не обов'язково робити самій, але вміти - так)