alena.rosee

Must-Have Gel • Joko Blend

Must-Have Gel • Joko Blend

Всім привіт! 💕

Ніколи спеціально не обирала гелі для брів, просто обирала прозорий та щоб щіточка було приємна , але коли спробувала цей гель , про інші забула 🤩

Натискай "Дізнатись більше" щоб почитати та подивитись переваги цього гелю 💕

Must-Have Gel • Joko Blend

В мене брови мають колір та форму яка мене влаштовує , до моєї зовнішності мені не личать занадно широкі брови , тому у повсякденному образі та макіяжі я віддаю перевагу прозорому гелю для укладки брів та іноді олівцю. Самі волосинки в мене не жорсткі , тому основне побажання до гелю це невагома фіксація та відсутність липкості чи наліту.

Чим сподобався гель?

  • 🫧Продукт має ну дуже симпатичний дизайн , це рожева коробочка де написала вся інформація , а сам флакон виконано з нереально приємного тактильно, пластику.
  • 🫧Щіточка ідеальна , вона підходить для будь-якої ширини брів , зручна в користуванні
  • 🫧Запах : тут сюрприз! Гель пахне відомими парфумами 🤩 Я не очікувала такого запаху у засобі для брів , здивували так здивували 🤭 але на обличчі аромат не відчувається )
  • 🫧Ефект та фіксація: гель прекрасно придає форму бровам, фіксує майде моментально , але зовсім не склеює волосинки. Має природній фініш , він не матовий , але і не блискучий, дійсно як після ламінаціі. Не залишає ні нальоту, ні лушпинок, не липкий, не викликає подразнень чи зуду.
  • 🫧 Змивається просто засобами для демакіяжу.
  • 🫧 Дружить з олівцями чи тінями для брів.
  • 🫧 Стійкість до змиття макіяжу.
  • 🫧 Витримує спеку , тому для літа шикарно.
  • Гель містить в складі Кератин , який доглядає за волосинками ✨

На фото я наносила гель без олівця чи тіней .

Перший колаж - брови без гелю .

Інший колаж та фото : макіяж та гель на бровах

На фото я наносила гель без олівця чи тіней .

колаж та фото : макіяж та гель на бровах

💕Чи пробували такий гель?