Ta_nyaaaaaaa

Для сяйва потрібні… ВОЛОШКИ! | Гідрогелева маска Joko Blend

Для сяйва потрібні… ВОЛОШКИ! | Гідрогелева маска Joko Blend
Для сяйва потрібні… ВОЛОШКИ! | Гідрогелева маска Joko Blend
Для сяйва потрібні… ВОЛОШКИ! | Гідрогелева маска Joko Blend

Так-так її спробувала уже ледь не кожна, у тому числі я, ще раніше, але показую у Клубі лише зараз.

Це та сама, що викличе залежність до гідрогелевих масок.

Вона подарує сяйво, відновить шкіру, позбавить від подразнень, заспокоїть, ще й звузить пори!

Мені вона досталася в шикарному наборі із 7 масок Joko Blend.

Для сяйва потрібні… ВОЛОШКИ! | Гідрогелева маска Joko Blend
Для сяйва потрібні… ВОЛОШКИ! | Гідрогелева маска Joko Blend
Для сяйва потрібні… ВОЛОШКИ! | Гідрогелева маска Joko Blend

Ця маска знаходиться в стандартному пакетику і має об‘єм 20 грам.

Також виробник виготовляє велику пластикову тару з маскою об‘ємом 200 грам.

Обов’язково планую взяти більший об‘єм.

Відривна лінія ідеальна, маску можна легко відкрити без ножиць ✂️

- екстракт волошки + її гарні пелюстки, які складно не помітити прияють звуженню і очищенню пор. Мають гарний заспокійливий ефект;

- комплекс догляду з пептидами, які вирівнюють тон шкіри;

- альгінат натрію зміцнює клітини колагену.

Також є компоненти, що відповідають за стабілізацію, текстуру, є консервантами і ароматизатор.

У сухому вигляді маска у форматі ледь помітно блакитного порошку з великою кількістю синіх пелюсток волошки.

Заливаю ~ 35 грамами води пів пакетика маски теплою водою і активно перемішую.

З водою маска стрімко набуває виразнішого блакитного пастельного відтінку, дуже гарно. При цьому пелюстки залишаються такими ж виразними.

Після витримки 25 хвилин (а я люблю полежати і пів годинки 🤭) з легкістю і задоволенням знімаю маску одним пластом.

Відразу помітно, що тон шкіри більш рівний, почервоніння менш помітні. Шкіра ідеально, глибоко зволожена і неймовірно сяюча. Воно переливається і здається, що це сяйво йде прямо з середини.

На собі помітила більш згладжені пори, вони уже не такі помітні як зазвичай.

За моїм рейтингом маска з волошками займає друге місце серед усіх гідрогелевих масок Joko Blend, що я пробувала. Ще більше мені сподобався маска з календулою, її найбільше зацінила моя чутлива і часто подразнена шкіра з почервоніннями.

Обидві маски гарно заспокоюють і зволожують, однак від маски з волошками значний упор саме на сяяння ✨ Цим вона також зачаровує, бо сяюча шкіра - мій ідеал, до якого я прагну, обожнюю такий ефект 🥰