alena.rosee

Перше знайомство з Poetry Home

Перше знайомство з Poetry Home

Всім привіт! 💕

Зовсім недавно я познайомилась з брендом Poetry Home і , як ви вже зрозуміли , я як людина яка обожнює парфумерне мистецтво , знайомиться з цікавими новинками парфумерного світу ніші (і не тільки), для першої зустрічі з брендом авжеж обрала сет мініатюр 🖤 Не читаючи піраміди ( навмисно) обирала лише по надпису День / Ніч.

Зараз в мене настрій більш мрійливий , тому обрала набір Денних ароматів для знайомства 🖤 (дивись відео).

Перше знайомство з Poetry Home

Пакування бренду просто порадувало мою внутрішню готессу та любительку нуара : якісні матеріали для пакування , тактильно приємні упаковки . Не можу відмітити і якість спреїв , це скло з якісним спрей-розпилювачем та з щедрим об'ємом для знайомства , аж 2.5 мл (це не 1 мл як часто буває) 🤭

Кожен парфум мене занурив в парфумерні спогади , аромати дійсно відтворені та відточені ідеально , нема що додати, немає до прибрати , прям задачка для критиканів))))

Авжеж, в мене є фаворити в наборі , але про кожен аромат напишу на тижні (поки ми ще знайомимось ) та мої парфумерні роздуми ви знайдете по власному тегу #roseeaboutperfume 🖤

Особливо цікаво було почути аромат Garda, як бренд передав аромат добре знайомого мені регіону, про нього в наступному дописі , але точно можу сказати , що італійців з ним познайомлю точно з гордістю за наш Бренд 🤩

Чи знайомі ви з ароматами ? Який зацікавив ? 🤩