SomovaFM

Peony In Love: аромат, з якого починається літо

Peony In Love: аромат, з якого починається літо

Приємної форми прозора пляшечка, яка вміщається в долонь. Мінімалістична світла наліпка з нотами аромату.

Дозатор, через який достатньо пару натисків, аби зробити невеличку хмаринку аромату і пірнути в неї.

Тип аромату: квіткові

Початкова нота: Ірис, Абрикос, Конвалія

Нота серця: Дамаська троянда, Квітка персика, Півонія

Кінцева нота: Білий мускус, Ваніль, Сандал

Peony In Love: аромат, з якого починається літо

При першому розпилі аромату я відчуваю легку кислинку цедри лемонграсу. Хоча така нота не заявлена в піраміді, але це саме це чує мій носик. Ця нота одразу ж пронизує свіжістю і залишається з ароматом до останнього.

Буквально за пару секунд в гру вступають конвалії, вони мають теплий аромат весни. А от терпку солодкість, притаманну персику, я не відчуваю.

Але далі в ароматі з'являється півонія, як тільки но розквітлий бутон. Для мене півонія це гучна нота квіткової свіжості, яку можна почути на квітці з ранковою росою.

Вже через хвилин п'ять розкривається дамаською трояндою - теплий солодкуватий присмак серед початкової свіжості, який відчутний блище до шкіри. Він трошки приземляє аромат та надає йому м'якості.

А на завершення білий мускус та сандал ледь вловимо тримають аромат і всі його ноти в один букет на шкірі.

Аромат оговтує в квіткові обійми свіжістю та ніжністю. З ним я відчуваю себе легкою пелюсткою квітки. В ньому немає приторної солодкості, що може душити влітку. Гучний свіжий шлей на собі я відчуваю десь до пів години. Далі, для мене, аромат стає більш до шкіри, проте оточуючі гарно відчувають квітковий букет навколо мене.

Peony In Love від Mr.Scrubber - аромат, з якого починається літо.