Ta_nyaaaaaaa

Наймиліший тонік у моїй колекції

Наймиліший тонік у моїй колекції
Наймиліший тонік у моїй колекції

Я уже розповідала про миленький гель для вмивання JD 👉🏻https://club.makeup.com.ua/post/40829/

Тепер черга тоніка, який я використовую як другий етапом очищення після вмивання.

Тонік, як і крем запакований у картонну коробочку.

Однак не перестаю дивуватися милоті дизайну. Рожеве пакування, рожевий засіб всередині, рожева кришечка і такий милий рожевий метелик на логотипі бренду.

Наймиліший тонік у моїй колекції
Наймиліший тонік у моїй колекції
Наймиліший тонік у моїй колекції
Наймиліший тонік у моїй колекції
Наймиліший тонік у моїй колекції

Всередині очікує ідентична скляна пляшечка об’ємом 120 мл.

Ціна тоніка 320 грн.

Детальна інформаці про продукт міститься на картонному пакуванні та на наліпці, що розташована безпосередньо на флаконі, точніше на його звороті.

Як і гель, ідеально підходить для чутливої шкіри, а ще для нормального та сухого типу.

НЕ тестується на тваринах.

Призначений для нормалізації лужного балансу, захисту та зволоження.

Підходить для красунь 14+.

У складі містить:

⚪️ екстракт алое

⚪️ Д-пантенол

⚪️ треналозу

⚪️ сечовину

⚪️ серин

⚪️ альгін

⚪️ натрій гіалуронат

⚪️ пулан

⚪️ екстракт моринги

⚪️ екстракт кропиви

⚪️ екстракт ромашки

⚪️ ніацинамід

⚪️ екстракт шавлії

Компоненти направлені на очищення, вирівнювання рН, заспокоєння, а також регулювання роботи сальних залоз через наявність ніацинаміду.

Тонік має доволі рідку, водичкову текстуру ніжно рожевого відтінку.

Аромат легкий косметично-квітковий, на шкірі відчуваю його до 2 хв після нанесення.

Спосіб 1. Тонік наношу на ватний диск, яким протираю обличчя після вмивання.

За такого використання витрата не зовсім економічна.

Спосіб 2. Наношу тонік на пальці рук, згодом переношу засіб на обличчя прихлопуючими рухами.

Такий спосіб я використовую, коли шкіра додаткового зволоження. А ще так економніше і тонік (який так то нагадує тонер) може замінити сироватку за умови легкого нашарування.

Тут же я стикнулась з неприємними відчуттями при нанесенні ватним диском. Інколи моя чутлива шкіра підпікала і червоніла у певних зонах (біля крил носа та щоках), але таке було зовсім не щоразу під час використання. З чим це пов’язано з’ясувати не змогла. Підозра падає лише на ароматизатор.

Така реакція шкіри була ЛИШЕ на початку використання. Тому думаю так відбувалося звикання.

При цьому шкіра відразу виглядає більш сяючою, гарно зволоженою. Тонік гарно очищає залишки макіяжу, непогано (але не настільки, як би хотілося) заспокоює роздратування шкіри.

За час використання нових висипань не помітила, шкіра навпаки постійно виглядала зволоженою і сяючою. Саме сяяння помічали у близькому оточенні, через що отримувала компліменти.

Також за моїми спостереженнями колір обличчя дещо покращився, наче обличчя виглядає більш здоровим.

Після цього тоніка завжди є відчуття свіжості.

Тому загалом тонік мені сподобався. Ці відчуття свіжості, зволоження і навіть наповненості зсередини мені і моїй шкірі дуже до вподоби.

Ну і звісно, ця мила баночка тішить око на поличці 💗