Інна ✨

Серветки з матуючим ефектом Mary Kay Beauty Blotters Oil-Absorbing Tissues

Серветки з матуючим ефектом Mary Kay Beauty Blotters Oil-Absorbing Tissues

В мене комбінована шкіра, в літку з дуже активним виделенням кожого себуму. Вже через пару годин після нанесення макіяжу шкіра на т-зоні починає блищати і виглядати не дуже привабливо. Тому в мене в сумочці завжди є матуючи серветки, з допомогою яких я підправляю макіяж впродовж дня.

Серветки з матуючим ефектом Mary Kay Beauty Blotters Oil-Absorbing Tissues - мої найулюбленіші! Вони в зручному картонному пакуванні, що не рветься через пару використань. Серветок 75 штук, вони гарного розміру - мені однієї вистачає на все лице, навіть якщо я вже вся блещу, як млинець. Серветки плотні, це не схоже на дешеві варіанти, які як тоненька пергаментна бумага, і вже через 10 звилин після використання, шкіра знов блещить. Я пробувала більш бюджетні варіанти, але все одно повернулась до Mary Kay Beauty Blotters Oil-Absorbing Tissues, бо немає сенсу економити, якщо результат від використання не влаштовує. З ними матовий ефект зберегається довго, я зазвичай навіть не наношу пудру після серветок, мені вистачає результату від них. Дуже зручні, рятують мене вже багато років. Люблю їх, куплю знов і знов і раджу усім, хто шукає якісні матуючі серветки.

Серветки з матуючим ефектом Mary Kay Beauty Blotters Oil-Absorbing Tissues
Серветки з матуючим ефектом Mary Kay Beauty Blotters Oil-Absorbing Tissues