Гала 💟 Ольга

Покупки догляду на літо

Покупки догляду на літо

Виконала бажання з wishlist (https://club.makeup.com.ua/looks/33893/), придбала Медовий крем-скраб для тіла MyIDi. Велика банка та незвичний спосіб використання. Після масажування треба залишити на 3-5 хв на шкірі. Дуже не люблю, коли після скрабу шкіра жирна, тут такого немає. Дійсно відчуття наче ще й крем звержу нанесла, немає оцієї жирної плівки, яку я зазвичай змиваю.

Покупки догляду на літо
Покупки догляду на літо

Попередній раз брала 5 пачок гігієнічних прокладок українського виробництва. Мені вистачило їх на 5 місяців. Перевага цих засобів в тому, що відсутній парніковий ефект і немає подразнень. Дуже рада, що перейшла на них, стала відчувати більше комфорту. Так, витрачати кошти на особистий комфорт виявилось спочатку не легко, але варто того на 100%.

Коли спробувала пробник, вирішила, що треба брати повну версію. Отримала ще пробник крему для рук. Ще не тестила, обовязково поділюсь враженнями.

NS cosmetics– це українська сертифікована косметика, створена за авторською рецептурою практикуючого косметолога.

NS cosmetics мені сподобався м'якістю. В мене був гель для обличчя і він дійсно як шовк на дотик, ніжно очищував. Тож я захотіла взяти гель для душу на пробу, а далі понеслось.

  • Трав’яний шампунь
  • Блискучий шовк бальзам-кондиціонер
  • Дика Ягiдка крем для тіла
  • М’якоть Дині гель для душу
  • М’яке Очищення гель для вмивання
  • Ніжне Очищення гель для вмивання
  • Гіалуронік SPF 20 крем денний
  • Інтенсивне Зволоження крем денний

Спробувала поки не все. М'яке очищення - гель для обличчя добре пиніться, добре очищує, пахне трошки ліками. Гель для душу один раз спробувала і враження не дуже, бо відчувала себе слизькою. Не враховую цю спробу, бо поки не має гарячої води, все в цьому світі здається не дуже. Крем гіалуронік вирівнює тон шкіри на очах, але має трохи липкуватий фініш, теж таке не дуже люблю.