saumary

Магічне сяйво Mermade

Магічне сяйво Mermade
Магічне сяйво Mermade

Привітики! Вже два з половиною тижні я тестую новинку від MERMADE, а саме сироватку-хайлайтер.

Я впевнена, що влітку усім дівчаткам хочеться сяяти та виблискувати на сонечку, і завжди постає питання який засіб обрати для бажаного ефекту🤔

Сироватка-хайлайтер від Mermade справляється не лише з цією функцією, але й є дуже крутим зволожуючим доглядовим засобом✨

Отримала я сироватку у фірмовій рожевій коробочці бренду, я вже робила окремий лукс з розпаковкою, якщо ви ще не бачили то ласкаво прошу до перегляду🥰

https://club.makeup.com.ua/looks/39409/

Магічне сяйво Mermade
Магічне сяйво Mermade

Сама баночка знаходилась в рожевій картонній коробочці, з притаманним бренду дизайном.

Резинова частинка піпетки також ніжно рожевого кольору, як і коробочка.

На пляшечці є наліпка з рожевими надписами та усією необхідною інформацією про засіб🎀

Сироватка йде у форматі 30 мл і дуже зручно, що баночка скляна і прозора, наліпка є не по усьому периметру тому можна відслідковувати кількість сироватки, що залишилась.

Навіть через пляшечку видно які гарні блискітки всередині💫

Загалом я в захваті від зовнішнього вигляду, тож зазирнемо, що знаходиться всередині👀

Сироватка має не рідку текстуру, що мене дуже радує. На мій погляд саме така консистенція як раз ідеальна для сироватки, це щось між кремовою та рідкою.

При нанесенні крапелька тримається і не стікає по шкірі, тому можна не поспішати і повільно розподіляти засіб по обличчю.

Сироватка має дуже приємний колір, бежевий, трішки ближче до коричневого, але за рахунок шимеру він здається світлішим.

Одразу відкривши пляшечку відчувається аромат дуже смачних цукерочок і фруктів, які ідеально поєднані між собою.

Аромат дуже відчутний під час нанесення сироватки, але повністю вивітрюється через 5 хвилин.

Додаю трішки інформації про склад:

Aqua, Glycerin, Pentylene Glycol, Persea Gratissima Oil, Coco-Caprylate, Hydrolyzed Silk, Hydroxyethyl Urea, Helianthus Annuus Seed Oil, Mica, Hexylene Glycol, Fructose, Glucose, Sucrose, Urea, Dextrin, Alanine, Aspartic Acid, Hexyl Nicotinate, Cetearyl Olivate, Sorbitan Olivate, Lecithin, Ascorbyl Palmitate, Tocopherol, Ammonium Acryloyldimethyltaurate/VP Copolymer, Benzyl Alcohol, Benzoic Acid, Dehydroacetic Acid, Xanthan Gum, Parfum, Sodium Hydroxide, Sodium Benzoate, Tin Oxide, Calcium Aluminum Borosilicate, CI 77891, CI 77491, CI 77820, Limonene

Я пробувала використовувати сироватку різними способами.

Перший варіант це просто як сироватку на обличчя у ранковій та вечірній рутині, я звернула увагу, що вона зовсім не липка, дуже швидко всотується і залишає дуже гарну на дотик шкіру, зволожену та з делікатним сяйвом.

Другий варіант – як базу під макіяж, але тут важливо дочекатись повного вбирання сироватки в шкіру. Я поспішала і не дочекалась і при нанесенні консилер лягав комочками, можливо це відбулося не лише через те, що сироватка не до кінця увібралась, але коли я залишаю достатньо часу і нікуди не поспішаю, таких проблем не виникає.

І третій варіант нанесення – як хайлайтер не тільки для обличчя, але й на тіло, звісно не на усе. Мені сподобався ефект коли буквально крапельку нанести на ключиці, тоді будь-який літній образ виглядає більш завершеним і чарівним.

Від користування сяючою сироваткою в мене залишились лише позитивні враження, я повністю задоволена її дією у всіх трьох варіантах застосування.

Найбільше мені подобається те, що вона не тільки надає гарного блиску шкірі, а ще й зволожує її і працює як доглядовий засіб.

Я дуже вдячна MERMADE за можливість знайомства з таким неймовірним засобом, що влітку є дійсно дуже доречним та необхідним ❤️

Можу рекомендувати і порадити цю сироватку абсолютно усім дівчаткам які люблять сяяти, адже вона розроблена для усіх типів шкіри. Я впевнена, що спробувавши один раз – ви закохаєтесь у цей засіб назавжди✨