Alina_Demchenko

Бюджетна парфумерна знахідка : Revolution Beauty Timeless

Бюджетна парфумерна знахідка : Revolution Beauty Timeless

Про те що бренд Revolution випускає парфумовані вироби я дізналась з інстаграму. Хоча у мене і нема ніякої продукції цього бренду, я слідкувала за нею в інстаграмі і марила їх палетками.

Я пам'ятаю ті світлини, на яких я побачила декілька гарних флаконів. Я подумала що це доволі цікаво, але чомусь ставилась скептично.

Так пройшло багато часу, допоки я не побачила деякі аромати на фрагратиці, як схожі по нотам на деякі з парфумів, котрі я вивчала.

Відгуки доречі були ну дуже гарні.

Мені так закортіло їх спробувати, що я кожен день заходила на сайт та намагалась не купити.

Спойлер : купила.

Я обрала саме парфумований набор, бо моя логіка була приблизно така: ага, різниця не велика між флаконом і набором , якщо аромат буде гарним, мені б хотілось мати і такий лосьон, що б усилити аромат.

Дизайн цього набору мені дуже сподобався. Щільний картон, гарний друк – вже зробили його дуже естетичним. А це я ще не розпаковувала його.

Усередині мене чекали два гарні продукти. До речі, аромат я відчула, як тільки відкрила коробку. Але про нього трохи пізніше.

Все виглядало дуже акуратно та якісно. Чесно, можна було б сплутати навіть із люксом, не знаючи що це за бренд.

Бюджетна парфумерна знахідка : Revolution Beauty Timeless
Бюджетна парфумерна знахідка : Revolution Beauty Timeless

Саме з цим ароматом його порівнюють і я так хотіла, що б він був не схожим ( к Si притензій нема, він приємний, але не мій, не люблю)

Що ж, ці аромати і різні і схожі водночас. Не знаю як це може бути.

Перший раз, коли я розпилювала аромат - я відчула аромат спрею для волося, а потім приємний запах білоквітів. Він був солодким, але в міру, освіжаючим, з нотами якогось бергамоту чи лимону, та я чомусь відчула жасмин чи щось таке. Це начебто волога троянда, легка, тягуча, освіжаюча, але є якась гостринка.

У цьому ароматі заявлені такі ноти :

-Фруктові ноти

-Ароматичні ноти

-Роза

-Ноти деревени

-Спеції

Але аромат більш монотипний. Лише спочатку він відрізняється. Потім, ця композиція становиться однаковою. Можливо відрізнити що в ній, але вона звучить весь час однаково. У середні, в шлейфі.

І ось тут я зрозуміла що це не мій аромат.

Бо шлейф - ідентичний шлейфу Si. Можливо не по нотам, можливо якщо порівняти аромати близько вони різні. Але відчутя що на мене Si мене не покидали. Це приємний аромат, мені подобається коли він на якійсь людині, але не на мені.

Я справді питалась його разносити декілька днів. ВІН ЩЕ ЯК НА ЗЛО ВИЯВИВСЯ СТІЙКИМ. Але в мене був запасний план - моя мама фанатка Si.

Я лише трохи його затестила, але скажу так : аромат теж стійкий. Текстура самого засобу трохи рідка, як майже і все лосьони ( особливо парфумовані мають таку текстуру) . Мені здається, що він не сильно зволожує, але аромат на шкірі буде триматись довго ( як на мене)

Цей набор - дуже крутий. Стійкість аромату - дуже гарна.

І лосьон і туалетна вода - не пахнуть дешево, нема цієї спиртової віддушки як у дешевих парфумів ( доречіі трапляється і у ароматів, які вважаються люксовими)

Цей аромат - аромат чистоти, мильний ( дорогого такого мила - в мене так і Si відчувається)

Мене здивувала стійкість, бо очікувала щось слабіше.

Дизайн у виробів - дуже естетичний і я не перестану це говорити, бо для мене це важливо.

Спробувати - можна, бо ціна дійсно гарна.

Відкрию таємницю : я замовила ще один аромат цього бренду разом з набором, але замовляла не на мейкапі, бо спершу не знайшла І ПЕРЕПЛАТИЛА ПОЛОВИНУ ВАРТОСТІ. Тому тут найвигідніша ціна по Україні (ні, мейкап мені не платить за рекламу 😂😂😂)