Анна Ліннік

Викидушки місяця

Викидушки місяця

Догляд за порожниною рота 🦷

✔️ Ополіскувач для порожнини рота Dontodent Sensitive.

Непоганий варіант бюджетного ополіскувача, не пече, має приємний аромат і головне працює, адже на 3-му місці має КСИЛІТОЛ, це рідкість для бюджетних ополіскувачів 😻

👍🏻 10 з 10

✔️Ополіскувач для порожнини рота Dentaid Vitis Fluor-Aid.

Топовий професійний іспанський бренд, пасти їх не зрозуміла, а ополіскувачі всі ТОП, кожен знайде під свої потреби. Який це вже по рахунку ополіскувач, навіть не скажу, обожнюю 🔥

👍🏻 100 з 10

✔️ Зубна паста "White" Betadent White Toothpaste.

Не сподобалась, дуже густа та погано виконує свої функції.

👎🏻 5 з 10

✔️ Мило для інтимної гігієни "Заспокійливе" De La Mark.

Я багато всього тестую, але вперше настільки поганий інтимний засіб, дуже рідкий, аромат якоїсь бабусі та травʼяної хімозної мазі для спини, жах 👎🏻

👎🏻 0 з 10

✔️ Гель для інтимної гігієни з екстрактом мальви Venus. Дуже незвичний дозатор, але цікаве рішення, приємний квітковий аромат хоча і склад поганенький, але можна використовувати, поганого нічого не зробив - 2 бали за склад, але за таку ціну я й не розраховувала на топ склад, для різноманітності непогано.

👍🏻 8 з 10

✔️ Гель для інтимної гігієни з екстрактом ромашки. Аналогічно до гелю з мальвами, не поганий, приємний ніжний квітковий аромат.

👍🏻 8 з 10

✔️ Фемофіт зволожувальний гель для інтимних зон. Раніше без нього не могла жити, але перестала використовувати тільки з однієї причини, він викликає звикання, є сумніви щодо складу.

👎🏻 0 з 10

Про дезодоранти та про гелі для ручок зроблю другу частину, набирала декілька разів, а воно не зберіглось 😔

Всім дякую за активність, всім миру та здоров'я 🧡