O_Skomska

Повне розслаблення та релакс

Повне розслаблення та релакс

Кристалічний концентрат для ванни "Антистрес" - один із самих популярних засобів від Bisheffect!

Представлений в об'ємі :1000ml

Вартість: 244 грн

Концентрат в зручному , компактному відерці із прозорою кришечкою, через яку видно красивий , голубий колір засобу.

Повне розслаблення та релакс

Консистенція нагадує сольовий скраб , кристали магнію мілко подріблені , засіб вологий , голубого кольору

Аромат дуже приємний : цитрусово- лавандовий (насичений , коли нюхаєш, а от у ванні він ніби розсіюється і стає дуже комфортним, сторюючи ароматерапію )

Раніше я не робила ванночки для рук та ніг, але з даним засобом - це стало для мене новим, приємним ритуалом.

В мене часто, на погоду, болять суглоби, та я проходжу лікування в ревматолога, тому мені дуже цінно, коли засіб зменшує та знімає біль.

Якщо немає часу на ванну- це чудова альтернатива .

Я наливаю мисочку теплої води, беру велику ложку засобу та занурюю.

Кристали швидко розчиняються , змінюючи колір води.

Насолоджуюсь доки вода не охолоне(інколи поновлюю гарячу воду, якщо хочеться продовжити)

Я обожнюю приймати ванну з даним засобом , адже вода у ванні стає ніжного, голубого кольору , нагадуючи море 💙

Також мінеральні ванни (бальнеотерапію) - застосовуються для зміцнення імунітету, адаптації, нормалізації обміну речовин. Мінерали, в поєднанні з теплою водою, сприяють розслабленню м'язів, позбавленню від стану тривожності, зміцненню вегетативної нервової системи.

Спосіб застосування: в ванну (на 100 л води), температурою 35-40 ° С, додати і розвести 100-150 мл кристалічного концентрату.

Релаксую хвилин 15-20.

В процесі приймання ванни я відчуваю, як тіло стає дуже розслаблене , думки зупиняються , мені комфортно, безпечно, ванна кімната наповнена приємним ароматом - повний релакс.

З ванни встаю повністю оновленю, відчуття , як після йоги та медитації.

Вже немає зажатих м'язів та важкості , всі проблеми хоча б на трішки покинули думки, в процесі стабільного використання сон став стабільний, глибокий .

На ранок відчувається , що нарешті виспалась✨

Враження:

- засіб розслабляє та заспокоює
- знижує рівень тривоги, втоми та стресу;
- нормалізує діяльність нервової системи;
- бореться з больовими відчуттями в суглобах та м'язах;

- доступна ціна ;

- приємна консистенція, яка швидко розчиняється, красивий колір засобу

- шкіра після ванни м'яка, та зволожена .

Моя оцінка 10 з 10🔥

Обо'вязково повторю даний концентрат для ванни "Антистрес"💙

Це приємна знахідка . Я розумію , чому стільки гарних відгуків і звісно також - РЕКОМЕНДУЮ!