Дарина🦉

Кристалічний концентрат для ванни "Антистрес" - Bisheffect

Кристалічний концентрат для ванни "Антистрес" - Bisheffect
Кристалічний концентрат для ванни "Антистрес" - Bisheffect

Всім привіт!

По-перше хочу подякувати дівчатам з клубу за рекомендацію, щодо бренду Bisheffect, шкодую що не зустріла його раніше. Ну і звісно подяка самому бренду, Ви неймовірно круті. Розказую чому мені вони так сподобалися!

Кристалічний концентрат для ванни "Антистрес"

Зовнішній вигляд

Біле звичайне пластикове відерце, з прозорою кришечкою. Дуже просте та зручне пакування, як для такого засобу. Об'єм 1000 мл.

Аромат та консистенція

Аромат зачаровує, це лаванда, яка росте у мене на подвірі, обожнюю цей запах. Мене він дуже заспокоює.

Консистенція - "м'які" кристали, пастообразна текстура (з рідиною (більш схоже на маслянисту воду), але її не багато), яскраво блакитного кольору. Вони мають якусь магічну дію, (перед застосуванням засіб потрібно ретельно перемишати), так я мішала хвилин 15, так приємно було за цим спостерегати, та слухати цей "хруст".

Склад (інформація з сайту)

Вода, магній хлористий (Бішофіт Полтавський), гліцерін, камідь ксантану, кокамідопропілбетаїн, натуральні ефірні олії лимону, лаванди, полісорбат 20, барвник.

Кристали магнію - мінерал забеспечує лікувальну властивість засобу, надаючи протизапальний, знеболюючий і заспокійливий ефект.

Ефірна олія лимона - забеспечує тонізуючий ефект на нервову систему. Компонент успішно бореться з бактеріями, запаленням і ранами.

Ефірна олія лаванди - надає заспокійливий ефект і омолоджуючий ефект. Усуває лущення шкіри, її вялість і набряклість.

Спосіб застосування

В ванну (на 100 л води), температурою 35-40 ° С, додати і розвести 100-150 мл кристалічного концентрату. Приймати ванну протягом 15-20 хв. Стандартний курс 10-15 процедур.

Засіб дуже швидко розчиняється у воді. Ніяких слідів не залишає (ні на шкірі, ні на ванні).

У цього засобу дуже багато показань до застосування. Тому перечислю свої причини вибору:

- порушення сну (в мене немає і натяку на графік);

- біль в спині та мязах

- в мене була межреберна невралгія, і буває мене турбує то місце;

- стрес ( ну куди зараз без нього ).

Результати я відчула вже після другого разу:

1. Ванна з цим засобом дуже розслаблює, усуває роздратування;

2. Поліпшення сну, чому я дуже рада;

3. Полегшення болю в спині та м'язах;

4. Одразу позбуває набряків ( в мене завжди на ногах сліди від шкарпеток )

5. Очищення шкіри ( прищі на спині, стали ледь помитними), але тут я ще використовувала Магнієвий скраб для тіла з ламінарією "Бішофіт Полтавський", допис робила тут https://club.makeup.com.ua/post/29302/ , разом ці два засоби дуже круто на мені працюють.

6. І головне цей засіб круто підіймає мені настрій.

Всім раджу його спробувати, бо це 100/10.

Дякую!

Кристалічний концентрат для ванни "Антистрес" - Bisheffect
Кристалічний концентрат для ванни "Антистрес" - Bisheffect

Хочеться мішати його постійно 😂