Ta_nyaaaaaaa

Которозпакуйчик посилки

Которозпакуйчик посилки
Которозпакуйчик посилки
Которозпакуйчик посилки

Акції, акції і ще раз акції - те, що керує мною.

Єдине, що мене засмутило у цій посилці - час очікування. Спеціально обрала доставку поштою, бо кур'єром була лише з понеділка. Однак і на пошту чекала посилку довго. На жаль, це уже друга посилка з сайту, яка затримується у порівнянні зі швидкістю доставки раніше.

Пропоную завітати на відеорозпакуй 👇🏻

Которозпакуйчик посилки

Це шикарний крем для обличчя, про який я уже писала -https://club.makeup.com.ua/post/30242/

Цього разу знижка на нього була аж 30%, тож я не змогла пройти повз.

Він легкий, гарно зволожує, відновлює захисний бар'єр. А як з ним сяє шкіра 🤩

На них було багато схвальних відгуків у клубі, тож без вагань обрала саме їх. Тим паче люблю м'які щітки.

Тут теж була акція - подарунок на вибір. Тож я придбала парфуми і в подарунок отримала гель для душу, який у мене вже був. Але про це далі))

Парфумам треба дати відстоятися з дороги, але уже вони мені подобаються. Це квітковий аромат з карамельними нотами. Зовсім не приторний і чудово підійде на літо. Саме такий я і хотіла!

Відгук трохи згодом 😉

! Зверніть увагу, зараз дуже гарна акція на парфуми бренду у тревел-версіїї. А 20 мл це щедрий об'єм!)

Точнісінько такий я вже отримувала у подарунок від улюбленого клубу ❣️ Однак тоді його аромат здався мені надто грубим, чоловічим, тому віддала братові.

Та тепер після багатьох гарних відгуків у клубі, захотілося дати йому другий шанс.

Я уже встигла прийняти душ з цим гелем, поки дуже подобається. Такий дорогий, прохолодний, деревинниц аромат 🤤