Наталія С

Парфумований міст з шимером та феромонами “Gold Champ” від MARÊVE

Парфумований міст з шимером та феромонами “Gold Champ” від MARÊVE

Це моє перше знайомство з брендом, ціна дуже приємна, поки шукала опис засобу, побачила що у Mareve є дуже схожі продукти, прям колекція для ванни, всюди блискітки та сподіваюсь схожий аромат, тепер дуже хочу ще щось придбати))

Перша думка як я побачила міст для тіла - подумала, що це за неймовірна розкіш, запах квітів та екзотичних фруктів - трохи насичений, на літо як раз, особливо я себе уявляю на пляжі з цим засобом 👒)))

Плюси: не лишає жирної плівки, тіло швидко поглинає засіб, не лишає блискіток.
Чи хотіла б я якось покращити засіб? Лише хотіла б скляну упаковку, але тоді й вартість буде дорожче, хоча так теж зручно)

Цей спрей нагадав мені лосьон-спрей для тіла - Avon, теж солодкі аромати які тримаються довго, а спочатку трохи відчувається спирт, який через пару хвилин вже вивітрюється. З мінусів, хоча для когось це плюс - цей міст для дівчат, які полюбляють солодкі аромати, бо аромат достатньо насичений.

Як на мене, засіб добре виконав свою функцію, ноги виглядають зволоженими, лише на сонечку будуть трохи блищати) Свербіж, почервоніння не викликало,
вивітрюється з тіла, точніше кажучи, запах стає не такий інтенсивний, що мені дуже сподобалось.

Парфумований міст з шимером та феромонами “Gold Champ” від MARÊVE