Hrystja_

Для тих, хто любить шоколад…

Для тих, хто любить шоколад…

Ох і новинок в мене назбиралось...не встигаю Їх всіх показати☺️.

Цей блиск я купила незаплановано і спонтанно. На що тільки не підеш, заради безкоштовної доставки 😜.

Але тепер моїй радості немає меж...

Для тих, хто любить шоколад…
Для тих, хто любить шоколад…
Для тих, хто любить шоколад…

Пластик, до речі, не аж настільки якісний, але мене це не бентежить. Запах такий, ніби ти мастишся шоколадом, а не блиском. Але смаку немає.

Пензлик в формі краплі, дуже схожий на L'Oréal (там часто такі є).

Блиск дає неймовірний ефект. В мене 1 відтінок. Спочатку мені видався засвітлим, але я зрозуміла, що це таки мій варіант. Він дає дуже крутий фініш. Тут створений ефект, який зараз дуже в моді: поверх тінту чи помади додати блиск. Мені дуже подобається, як це виглядає. Але я ніколи такого не робила, бо мені не дуже подобалось мастити блиском помаду, потім той пензлик був відтінку помади🤦🏻‍♀️. А тут ж дуже класний ефект, і виглядає так, ніби це комбо, а не сам по собі блиск.

А ще тут присутній ефект збільшених губ. Це я справді можу стверджувати. Напевно за рахунок того блиску.

Мені цей блиск дуже нагадує Thebalm. Схожість велика. Мені він теж дуже подобався через такий лаковий ефект, але був значно рідшим, і постійно витікав за контур. І склад там гірший, до речі. Ну і ціна відчутна.

Тут я задоволена на 110%. За таку ціну, з таким ефектом це просто ідеальний блиск.