Євгенія 👩

З цим олівцем хочеться частіше малювати стрілочки)

З цим олівцем хочеться частіше малювати стрілочки)
З цим олівцем хочеться частіше малювати стрілочки)
З цим олівцем хочеться частіше малювати стрілочки)
З цим олівцем хочеться частіше малювати стрілочки)

Всім привіт✌️

Я люблю стрілочки в макіяжі, але останнім часом дуже лінувалася їх малювати). Однак, ситуація трохи змінилася, коли в мене з'явився гелевий олівчик від Bless Beauty. Процес став настільки простим та комфортним, що рука так і тягнеться до нього, щоб зробити стрілочку)

В мене класичний чорний відтінок - №401 "Deep Black".

Розповідаю більш детально 👇

Олівець має пластиковий корпус, але при цьому він не автоматичний і його потрібно точити).

Як точити?

Олівець можна точити класичною точилкою для косметичних олівців, її цінова категорія не має значення). Пластик плавно сточується, грифель не кришиться, можна заточити до гострого кінчика.

Бачила, що у деяких дівчат олівчик ламається під час заточування, у мене такого не сталося ... Можливо, не потрібно це робити з сильним натиском, краще м'яко і обережно, тоді все вийде👌

Об'єм: 1.2 гр, витрата економічна.

  • Грифель олівчика виглядає більшим і масивнішим у порівнянні зі звичайними олівчиками. Спочатку у нього закруглений кінчик, але за бажання, його можна заточити до гострого, то вже справа смаку.
  • Формула кремово-гелева, зовсім не жирна та не олійна. Олівець має середню щільність, його не можна назвати супер-м'яким, тому він і не кришиться під час нанесення.
  • Аромат майже не відчутний, але якщо сильно принюхуватися, то має запах чорнила, проте у макіяжі це зовсім не відчувається.

Я люблю чорні стрілочки, але при виборі відтінку вагалася між "Чорним" та "Шоколадним".

Все ж таки зупинилася на класиці - №401 "Deep Black".

Це насичено-чорний, холодний відтінок, я б навіть сказала, що він - вугільний). Проте, його насиченість можно варіювати розтушовкою). Він ідеально підходить до мого кольору очей та волосся).

Думаю, що він пасуватиме саме темненьким дівчаткам).

Для мене це олівець на всі випадки життя:

  • відмінно підходить для створення класичної стрілочки.
  • З ним легко зробити розтушовану стрілочку.
  • Прекрасно малює міжресничку.
  • Чудово тримається на слизовій, тому можна використовувати як каял.

Олівець малює щільно і дуже плавно, він не залишає "голих" ділянок на шкірі вже з першого шару.

Він добре фіксується (застигає), але не дуже швидко, є достатньо часу, щоб його м'яко розтушувати, при цьому він не залипає. На слизовій фіксуються також добре, не відбивається та не пече очі.

Фініш без розтушовки виходить насиченим, матовим. Якщо ж розтушувати стрілочку, то виходить гарний, акуратний серпанок. Незважаючи на те, що це чорний колір, серпанок не виглядає брудно.

Стійкість: класична стрілочка тримається протягом 10 годин, не скочується та не пливе. У розтушованому вигляді – 6-8 годин. На слизовій - близько 4 годин. Тут ще важливо зазначити, що якщо потерти око, навіть з натиском, то класичная стрілочка не розмажеться).

Демакіяж: непростий, так як стійкість у продукту висока, краще використовувати гідрофільні засоби, міцеляркою змити буде складно, доведеться терти очі. Після гідрофілки олівчик змивається повністю, не тінтує шкіру.

  • Класичний, красивий та насичений відтінок.
  • Якісне виконання - пластиковий корпус, олівець легко точиться, грифель не ламається та не кришиться.
  • Комфортна формула, олівець легко наноситься як на повіку, так і на слизову.
  • Можна використовувати різними способами (стрілка/розтушована стрілка/кайал).
  • Не миттєво застигають, за рахунок чого добре розтушовується.
  • Чудова стійкість.
  • Не подразнює чутливі очі, а в мене, на секунду – хронічний кон'юктивіт)

Олівчик дійсно вартий уваги, думаю, що ще візьму у шоколадному відтінку та й вам раджу, тим паче, що в нього дуже приємна ціна👌

Дякую за увагу💕