Lily♥️

ПРО АРОМАТ І НЕ ЛИШЕ: ZARA APPLEJUICE EAU DE TOILETTE 90 МЛ

ПРО АРОМАТ І НЕ ЛИШЕ: ZARA APPLEJUICE EAU DE TOILETTE 90 МЛ
ПРО АРОМАТ І НЕ ЛИШЕ: ZARA APPLEJUICE EAU DE TOILETTE 90 МЛ
ПРО АРОМАТ І НЕ ЛИШЕ: ZARA APPLEJUICE EAU DE TOILETTE 90 МЛ
ПРО АРОМАТ І НЕ ЛИШЕ: ZARA APPLEJUICE EAU DE TOILETTE 90 МЛ

Привіт, girls! Пишу для вас цей допис і вже готую підбірку ароматів від Zara, та ароматів, на які вони можуть бути схожі, саме з тієї колекції, з якою я познайомилась у своїх друзів в Іспанії.
APPLEJUICE.ЩО ЦЕ ЗА АРОМАТ?

Життєрадісний і чуттєвий фруктово-квітковий аромат, що починається свіжо та яскраво: з іскристих нот яблука, апельсина та рожевого грейпфрута.

  • Ноти серця підкреслюють чуттєвість і жіночність натурального квіткового букета цих парфумів (троянда, жасмин, фіалка та півонія).
  • А деревинно-мускусні ноти кедра й сандала підсилюють сучасний образ композиції та додають їй чарівності

Я практично нічого не чую з опису аромату, проте чую свіжість в напрямку Chanel Tendre, правда, проте він значно простіше, але точно приємний легкий літній яблучний фрешик, стійкість у нього мінімальна, то у сміливо варто брати найбільший об'єм.

В Zara цей аромат відноситься до повсякденного, на будь який випадок: я повністю згідна з цим поясненням.

ПРО АРОМАТ І НЕ ЛИШЕ: ZARA APPLEJUICE EAU DE TOILETTE 90 МЛ
ПРО АРОМАТ І НЕ ЛИШЕ: ZARA APPLEJUICE EAU DE TOILETTE 90 МЛ
ПРО АРОМАТ І НЕ ЛИШЕ: ZARA APPLEJUICE EAU DE TOILETTE 90 МЛ

Тут Zara молодці, підтримують тренди сьогодення.

Флакон можна заново поновлювати придбавши лише рефіл.

Проте є одне велике але, можливо саме через цей рефілб пакінг сам дозатор спрею дуже не зручний, як на мене: важко натискається.

Загалом тренд на аромати від Zara продовжується: для багатьох це такий собі челендж знайти щось приємне за гарну ціну, тут все відповідає.

Я ж залишаюся шанувальником ніші, проте ціную вибір кожного!💚