Чистикова Дарья

Сонцезахисний крем для чутливої шкіри

Сонцезахисний крем для чутливої шкіри

У плані вибору дитячих засобів я завжди беру тільки перевірені бренди, і Weleda як раз з таких, адже засоби виробника використовувались "з перших днів". Він заслужив довіру та відомий своєю якісною та безпечною продукцією.

Сьогодні хочу розповісти про сонцезахисний крем, без котрого тепер не обходиться жодна прогулянка з дитиною, про Weleda Edelweiss Baby&Kids Sun SPF 50.

Для кого?

Крем для нормальної та чутливої шкіри, підходить для діток будь-якого віку, в тому числі для немовлят.

Пакування та загальні характеристики

Крем знаходиться у коронний коробочці, де зазначена вся загальна інформація. Туба з кремом пластикова, є дозатор у вигляді фліп-флоп кришки. У якості контролю першого відкриття була присутня слюда навколо цієї самої кришки.

Об'єм засобу 50 мл. Текстура нагадує звичайний жирний крем, дуже щільний та однорідний, білого кольору.

Аромату немає ніякого, відсутність віддушки у засобах для дітей радує як ніколи🥰

Склад

Даний крем містить у складі:

☀️ воду для глибокого зволоження шкіри

☀️ діоксид титану, що надає надійний захист від ультрафіолетового випромінювання

☀️ олії соняшника та кокоса, які живлять та пом'якшують шкіру

☀️ екстракт гірського едельвейсу, що має антиоксидантні властивості і допомагає захистити шкіру від вільних радикалів

Крем спеціально розроблений для чутливої ​​шкіри, не містить хімічних UF фільтрів, нано-частинок, синтетичних ароматизаторів та консервантів. Не-нано мінеральні UF-фільтри гарантують негайний і надійний захист шкіри☝️

Спосіб використання

✔️ Перед виходом на сонце рясно нанести крем на шкіру до формування білястого захисного шару

✔️ Поновлювати кожні 2-3 години, особливо після купання, витирання рушником або потіння

Враження

У нанесенні крем гарний, так, когось може лякати така щільна текстура, котра повністю не вбирається і надає шкірі білого відтінку, але це — контроль наявності сонцезахисного ефекту.

У мого сина, як і у мене, дуже чутлива шкіра до сонячного випромінювання, якщо вийти без належного сонцезахисту — одразу опік, почервоніння та дискомфорт. За час використання цього сонцезахисту жодних натяків на це не було. Також і не було негативних реакцій на сам крем.

З плюсів крем мега економний, впевнена цієї маленької туби з SPF 50 вистачить малечі на весь літній сезон. Також засіб доволі компактний, брати його щоразу на вулицю не проблема.

Взагалі, безпечний та дієвий сонцезахисний крем, щира рекомендація👌

Як ваші дітки, люблять маститися санкскріном? Мого хлопця ще треба неабияк повмовляти на це діло 🙈