Ярош Надежда

Засоби для волосся jNOWA Professional. Чому саме цей бренд і чим він мене підкорив на даному етапі.

Засоби для волосся jNOWA Professional. Чому саме цей бренд і чим він мене підкорив на даному етапі.

Засоби які я використовувала протягом року:

- Стійка професійна крем-фарба для волосся jNOWA Professional Siena Chromatic Save в асортименті під клієнта, як для фарбування в один тон, корінь так і для тонування після мелірування.

- Освітлювальна пудра біла безпилова з протеїнами молока JNOWA Professional Blond Arctic та Освітлювальна пудра з антижовтим ефектом, синя JNOWA Professional Blond Classic - прекрасно справляються зі своєю функцією у поєднанні з окисниками цієї ж лінійки (3%, 6%, 9%)

- Шампунь для всіх типів волосся, з дозатором JNOWA Professional 1 Balance Shampoo

- Шампунь професійний для стабілізації кольору після фарбування jNOWA Professional Color Up Hair Shampoo (запасний блок)

- Бальзам для всіх типів волосся, з дозатором JNOWA Professional 2 Balance Hair Balm

- Маска для фарбованого волосся JNOWA Professional 3 Color Up Hair Mask - користуюся особисто - для мого блонду ідеально підходить.

- Маска для всіх типів волосся JNOWA Professional 3 Balance Hair Mask - купувала на подарунок для подруг, мега задоволені

При дотриманні інструкції та знанні основ колористики дана лінійка косметики для волося прекрасний варіант. Також чудовий професійний догляд для щоденного використання.

Нижче декілька фото та відео.

Дякую за увагу, будьте завжди красиві та впевнені в собі!

Засоби для волосся jNOWA Professional. Чому саме цей бренд і чим він мене підкорив на даному етапі.
Засоби для волосся jNOWA Professional. Чому саме цей бренд і чим він мене підкорив на даному етапі.
Засоби для волосся jNOWA Professional. Чому саме цей бренд і чим він мене підкорив на даному етапі.
Засоби для волосся jNOWA Professional. Чому саме цей бренд і чим він мене підкорив на даному етапі.
Засоби для волосся jNOWA Professional. Чому саме цей бренд і чим він мене підкорив на даному етапі.
Засоби для волосся jNOWA Professional. Чому саме цей бренд і чим він мене підкорив на даному етапі.
Засоби для волосся jNOWA Professional. Чому саме цей бренд і чим він мене підкорив на даному етапі.
Ярош Надежда
0
0