☕️ Karina ☕️

L'Oréal Professionnel Metal Detox

L'Oréal Professionnel Metal Detox

Прикріпляю свої попередні публікації з оглядом та описом вмісту подаруночку.

https://club.makeup.com.ua/post/40872/

https://club.makeup.com.ua/looks/41034/

Пройшло вже два тижні, тому я встигла скласти своє враження про цю лінійку. Також декілька разів користувалася мама - у неї фарбоване, ламке волосся, тому вона краще повинна помітити дію цієї лінійки.

Засоби в мене ще не закінчилися, інколи буду використовувати деякі продукти.

Дизайн мені дуже подобається, якість упаковки теж висока. Аромат у всіх продуктів однаковий - цитрусовий, мускусно - древесний. Мені дуже сподобався, свіженький. Мама теж позитивно оцінила.

1. Професійний пре-шампунь-догляд для зменшення пористості та запобігання ламкості та небажаної зміни кольору.

Дозатор у вигляді такої невеликої помпи, але я б на місці виробника зробила більший носик, бо так не досить зручно, але на використання суттєво не впливає.

Метали у водопровідній воді – не проблема для здоров'я. Але при миття голови вони проникають усередину волосся, стають однією з основних причин ламкості та зміни кольору. Щоб уникнути їхнього згубного впливу, розроблено унікальний пре-шампунь-догляд Detox. Запатентована технологія забезпечує детоксикацію металів, не дозволяючи накопичуватися, погіршувати стан та зовнішній вигляд пасм.

Особливості професійного пре-шампуню-догляду:

  • спеціально створений для нейтралізації впливу металів;
  • підходить для щоденного використання;
  • на основі ідеальної молекули – глікоаміну, який досить дрібний, щоб проникати всередину волосся, і досить потужний, щоб виводити метали завдяки високій силі тяжіння;
  • з 2%-м глікофілером – ультрапроникним активом, який відновлює та запобігає мікророзривам у структурі волосся;
  • зі спеціальним комплексом для 72-годинного зволоження, гладкості та м'якості пасм;
  • не містить сульфатів;
  • має веганську формулу;
  • має цитрусовий аромат з деревно-мускусними нотами.

Інградієнти - AQUA/WATER, LAURETH-5 CARBOXYLIC ACID, AMINOPROPYL TRIETHOXYSILANE, COCAMIDOPROPYL BETAINE, SODIUM CHLORIDE, PEG-150 DISTEARATE, PHENOXYETHANOL, PEG-40 HYDROGINATED CASTOR OIL, POLYQUATERNIUM-67, LACTIC ACID, LAURETH-4, SODIUM HYDROXIDE, CAPRILYL GLICOL, LIMONENE, HEXYL CINNAMAL, LINALOOL, CITRAL, GERANIOL, POLYQUATERNIUM – 7 , SODIUM BENZOATE, PARFUM/FRAGRANCE.

Листай далі фото, щоб побачити аналіз складу.

2 інградієнти середнього рівня безпеки.

🟠SODIUM HYDROXIDE - сильний луг (їдкий натр). Контроль за рН, денатуратор. Дуже корозійний, залишає сильні опіки. Може завдати серйозної шкоди очам. Шкідливий при контакті зі шкірою або при вдиханні. У високих концентраціях викликає подразнення та почервоніння шкіри. Відповідно до Регламенту ЄС 1223/009 та ТР ТС 009/2011 використовується з обмеженнями: у концентрації до 2 % у засобах для випрямлення волосся загального застосування з обов'язковим зазначенням у маркуванні «Містить луг. Уникати потрапляння у вічі. Може викликати сліпоту. Зберігати у недоступному для дітей місці»; у концентрації до 4,5% у засобах для випрямлення волосся професійного призначення з обов'язковим зазначенням у маркуванні «Для професійного застосування. Уникати потрапляння у вічі. Може викликати сліпоту».

🟠PARFUM/FRAGRANCE - приємно пахнуть речовини додають у косметичні продукти, щоб кінцевий продукт також приємно пах. Аромат у США та парфумерія у ЄС – це загальний термін у списку інгредієнтів, який у середньому складається з 30-50 хімічних речовин (але може містити до 200 компонентів!). Як цей компонент можуть використовуватися як натуральні, так і синтетичні інгредієнти. У натуральній косметиці виробники використовують натуральні ефірні олії або компоненти ефірних олій.

3 інградієнти не знайдено - допустимі.

Сам засіб прозорий, рідкий. Дозатор у вигляді помпи, але я б зробила краще, як і у великому форматі, із носиком. Так зручніше користуватися, але суттєво на ефективність не впливає. Піниться слабо, але можливо. Виробник вказує, що достатньо всього 2 - 4 натиски помпи для нанесення. Мені потрібно вдвічі більше, десь 4-7 разів натискати, щоб отримати достатню кількість засобу. Розхід не економний. Наношу на мокре волосся, не змиваю та переходимо до наступного кроку. Результат не помітний, треба оцінювати комплексно.

L'Oréal Professionnel Metal Detox
L'Oréal Professionnel Metal Detox
L'Oréal Professionnel Metal Detox
L'Oréal Professionnel Metal Detox

Після пре - шампуню, який я не змиваю, наношу звичайний шампунь. Запах у нього такий же, як і в інших засобів. Пакування в тому ж стилі, як і вся лінійка. Дозатор більш зручний, ніж у пре - шампуня, але засіб залишається на бокових стінках дозатора, мені теж це не дуже подобається.

Сам шампунь білого кольору, густий в порівнянні з пре - шампунем. Коли використовувала з пре - шампунем, то його розхід менший, ніж як самостійний продукт. Отут і сталося диво. Піниться із ним також легше.

Прочистив волосся добре, на дні миття не вплинув. Мій графік залишився такий самий. Мама помітила, що волосся почало швидше жирніти (мила раз у 3 дні, тепер раз у 2 дні).

З кожним миттям метали можуть пошкоджувати ваше волосся. Саме тому в домашньому догляді за локонами актуальним є Serie Expert Metal Detox Професійний очищуючий шампунь для зменшення ламкості всіх типів волосся та небажаної зміни кольору від L'Oréal Professionnel Paris, розроблений спеціально для запобігання накопиченню металів у структурі волосяних волокон. Нова технологія Metal Detox ефективно видаляє залишки металів, дарує волоссю здоровий вигляд, еластичність та розкішний блиск, сприяє зменшенню ламкості волосся.

Особливості професійного шампуню:

  • професійна формула для домашнього догляду за волоссям;
  • забезпечує максимально глибоке очищення шкіри голови та волосся;
  • розроблений на основі нової технології Metal detox;
  • професійна гама нейтралізує металеві накопичення у волосся та запобігає їх появі;
  • щільна текстура;
  • легко розприділяється;
  • чудово піниться;
  • добре змивається;
  • не містить сульфатів;
  • робить волосся м'яким та еластичним;
  • відновлює природний блиск локонів;
  • аромат гами Metal Detox складається зі свіжих цитрусових та мускусно - деревних нот.
  • колір волосся стає більш стійкішим до вимивання.

Щодо кольору , то я не фарбувала своє волосся і не можу сказати враження. Мама фарбувала, але суттєвих змін не помітила за цей період. Вважає, що потрібно більше часу користуватися, щоб побачити результат.

Хтось із дівчат у клубі писав, що він має силікони у складі і це не добре для шампуню.

Інградієнти - AQUA / WATER, SODIUM COCOYL ISETHIONATE, DISODIUM LAURETH SULFOSUCCINATE, GLYCOL DISTEARATE, SODIUM LAURYL SULFOACETATE, SODIUM LAUROYL SARCOSINATE, GLYCERIN, PARFUM / FRAGRANCE, PPG-5-CETETH-20, DECYL GLUCOSIDE, COCAMIDOPROPYL BETAINE, COCO-BETAINE, DIVINYLDIMETHICONE/DIMETHICONE COPOLYMER, AMODIMETHICONE, CITRIC ACID, SODIUM HYDROXIDE, POLYQUATERNIUM-7, POLYQUATERNIUM-10, CARBOMER, SODIUM BENZOATE, SODIUM CHLORIDE, LIMONENE, PEG-55 PROPYLENE GLYCOL OLEATE, PROPYLENE GLYCOL, SALICYLIC ACID, BENZOIC ACID, POLYSORBATE 21, HEXYL HEXYL CINNAMAL, LINALOOL • TRIDECETH-6 • C12-13 PARETH-23 • C12-13 PARETH-3 • CITRAL • GERANIOL • GLYCINE • TOCOPHEROL • CETRIMONIUM CHLORIDE • PHENOXYETHANOL.

3 елементи складу середнього рівня безпеки.

🟠Віддушка парфумерна та SODIUM HYDROXIDE (про них я писала вище у пре - шампуню).

🟠CETRIMONIUM CHLORIDE - протимікробний/антибактеріальний. Консервант, емульгатор, ПАР/очищення. Група експертів дійшла висновку, що він безпечний для використання в продуктах, що змиваються, і залишають на продуктах до 0,25 %.

Після того, як змила шампунь - наношу маску. Пакування зручне, баночка невелика, з рук не висковзує. Розхід у неї порівняно із моїми масками мінімальний. Вона густа, легко наноситься, я б сказала ковзає з легкістю по волоссю. Воно вже в процесі нанесення розплутується. Але я не помітила дуже гарного ефекту після маски, бо вже після шампуню воно було досить зволоженим та рівним. Треба спробувати її використати окремо, без шампуню цієї лінійки, щоб краще оцінити.

З кожним миттям метали можуть пошкоджувати ваше волосся. Професійна маска для зменшення ламкості всіх типів волосся та небажаної зміни кольору Метал Детокс - інноваційна маска від експертів L'Oreal Professionnel для запобігання металевим накопиченням у волоссі та попередження його ламкості. Професійний продукт розроблений для домашнього догляду за локонами. Завдяки дії засобу волосся набуває природного блиску, стає більш густим, еластичним і здоровим.

Особливості професійної маски:

  • в основі формули нова професійна гама Metal Detox;
  • нейтралізує металеві накопичення у волоссі;
  • запобігає накопиченню металів у структурі волосся;
  • легка текстура;
  • глибоко живить та насичує вологою;
  • зміцнює структуру волосяних волокон;
  • зменшує рівень пористості;
  • захищає волосся від нових металевих накопичень;
  • робить локони м'якими та еластичними;
  • надає блиску;
  • для кращого результату використовувати після очищуючого шампуню цієї серії;
  • залишає на волоссі вишуканий цитрусовий аромат з характерними мускусно - деревними нотками.

Також щодо нанесення, її тримати потрібно 1 хвилину. А по часу це не маска, а мрія. Я тримала можливо й довше, але не 10 - 15 хв стояти над ванною. Тому це великий плюс для мене.

Інградієнти - AQUA / WATER , CETEARYL ALCOHOL, AMODIMETHICONE, BEHENTRIMONIUM CHLORIDE, CETYL ESTERS, PARFUM / FRAGRANCE, ISOPROPYL ALCOHOL, TRIDECETH-6, PHENOXYETHANOL, LIMONENE, CETRIMONIUM CHLORIDE, HEXYL CINNAMAL, LINALOOL, CHLORHEXIDINE DIHYDROCHLORIDE, CITRAL, GERANIOL, GLYCINE, TOCOPHEROL, POLYQUATERNIUM-7, SODIUM BENZOATE.

3 елементи середнього рівня безпеки.

🟠CETRIMONIUM CHLORIDE та PARFUM / FRAGRANCE розписували у попередніх продуктах вище.

🟠BEHENTRIMONIUM CHLORIDE - використовують для виробництва кремоподібних бальзамів-кондиціонерів та засобів додаткового догляду за волоссям. Адсорбується на волоссі, не залишаючи видимої плівки, має чудову кондиціонуючу дію. Як активна речовина рекомендується для догляду за пошкодженим волоссям і волоссям, що важко піддається укладання, значно покращує їх стан. Вважається токсичним у концентраціях 0,1% і вище, і підозрюється, що він викликає подразнення шкіри та очей.

У подарунку було 2 пробника цього крему. Наносила на підсушене волосся. 1 пакетика вистачило на 2 - 3 використання. Розхід економний. Волосся не обтяжує. Мамі сподобався ефект більше від крему, ніж від олійки. Їй не підходять тяжкі текстури.

Легко розприділяється по волоссю. Зволожує та розгладжує волосся, зменшує пористість. По текстурі як звичайний крем білого кольору.

Метали, що накопичуються в нашому волосся через «важку» проточну воду у кранах, псують не лише колір, а й стан пасом. Бренд L'Oreal Professionnel подбав про те, аби відновити та захистити волосся, створивши Metal Detox Professional High Protection Cream. Регулярне використання цього крему збільшить стійкість кольору до 8-ми тижнів, а також допоможе впоратися із проблемою ламкості. Пасма стануть більш слухняними, легше розчісуватимуться та матимуть розкішний здоровий блиск.

Особливості професійного крем - догляду:

  • глікоамін у складі нейтралізує метали, що містяться у поточній воді;
  • підтримує насиченість кольору фарбованого волосся та запобігає вимиванню;
  • забезпечує до 72 - х годин глибокого зволоження та м'якості;
  • дає антифриз - ефект та робить укладку більш охайною;
  • знижує ризики ламкості волосся та допомагає відростити бажану довжину;
  • приємна консистенція крему забезпечує легке та рівномірне нанесення.

Інградієнти - AQUA/WATER/EAU, BUTYLENE GLYCOL, AMINOPROPYL DIMETHICONE, ISODODECANE, ISONONYL ISONONANOATE, GLYCINE, PEG-240/HDI COPOLYMER BIS-DECYLTETRADECETH-20 ETHER, UNDECANE, CAPRYLYL GLYCOL, SCLEROTIUM GUM, TRIDECANE, TOCOPHEROL, ETHYLHEXYL SALICYLATE, LYMONENE, SODIUM CITRATE, CITRIC ACID, HEXYL CINNAMAL, LINALOOL, CITRAL, GERANJOL, COUMARIN, POTASSIUM LAURATE, POLYQUATERNIUM-7, SODIUM BENZOATE, HELIANTHUS ANNUUS SEED OIL/SUNFLOWER SEED OIL, PARFUM/FRAGRANCE.

1 елемент середнього рівня безпеки.

🟠PARFUM / FRAGRANCE - писала вище про нього.

2 не знайдено.

🔵Limonene - допустимо. Розчинник, парфумування.

🔵Geraniol - допустимо. Парфумування.

Я наношу у різні дні олійку та крем, щоб не отримати переобтяження волосся. Також на підсушене волосся. Використовую після маски. Вона досить легенька та не відчувається жирною. Миттєво пом'якшує волосся, дає неймовірне сяйво. Найбільш гарний результат з усіх продуктів я бачу саме він неї. Мама не оцінила її, для неї виявилася тяжкою і склеює волосся.

У подарунку було 2 пробника. 1 вистачає на 2 застосування.

Професійна олійка Метал Детокс надасть вашому волоссю необхідне живлення, блиск та захист, не обтяжуючи його. Неповторна текстура професійної олійки в процесі нанесення трансформується з олієподібної у водяну, оскільки в'язкість консистенції зменшується більш ніж у 10 разів. А неперевершений аромат гами з цитрусовими, деревними та мускусними нотками зробить досвід використання лінійки дійсно незабутнім.

Особливості професійної олійки:

  • на 97% ламкості волосся;
  • в 2 рази більше блиску;
  • в 3 рази міцніше волосся;
  • в 4 рази більше слухняності волосся;
  • в 2 рази більше зволоження;
  • захист від температур до 230°С та від негативного впливу УФ - променів;
  • до 95% збереження чистоти кольору.

Інградієнти - ISODODECANE, AQUA / WATER, DIPROPYLENE GLYCOL, DIMETHICONE, ALCOHOL DENAT, DIMETHICONOL, GLYCERIN, PEG-14 DIMETHICONE, HYDROXYETHYL UREA, PHENOXYETHANOL, PEG-60 HYDROGENATED CASTOR OIL, LIMONENE, POLYACRYLAMIDE, C13-14 ISOPARAFFIN, PROPYLENE GLYCOL, HEXYL CINNAMAL, LINALOOL, LAURETH-7, CARAMEL, CITRAL , GLYCINE, GERANIOL, COUMARIN, CI 19140 / YELLOW 5, POLYQUATERNIUM-7, CI 15985 / YELLOW 6 , PENTAERYTHRITYL TETRA-DI-T-BUTYL HYDROXYHYDROCINNAMATE, SODIUM BENZOATE, PARFUM / FRAGRANCE.

3 елементи складу середнього рівня безпеки.

🟠CI 19140 / YELLOW 5 та CI 15985 / YELLOW 6 - барвник.

🟠PARFUM / FRAGRANCE - віддушка парфумерна.

2 елементи складу не знайдено.

🔵Limonene - допустимо. Розчинник, парфумування.
🔵Geraniol - допустимо. Парфумування.

1 фото - "До". Волосся в мене трохи хвилясте, не ідеально гладке.

2 відео - "Після". Волосся стало більш рівним, гладким, розсипчастим.

3 відео - показую волосся зблизька. Дуже гарний блиск.

Я відразу відчула зміни після першого використання.

Мама також відмітила, що волосся стало більш зволоженим, не таким сухим, має гарний блиск та більш "плотну" текстуру, але для неї почало більш швидко загрязнятися.

На мій графік миття не вплинуло. Волосся всі ці 2 - 3 дні до миття зберігає свій вигляд.

Я залишилася задоволена, буду інколи використовувати ці засоби, чергуючи догляд. Найбільше мені сподобалася олійка, бо помітила від неї найбільш гарний візуальний результат. Зрозуміло, що звісно ж оцінювати треба комплексно.

Із сухістю та пористістю точно справляється, а на рахунок ламкості та стійкості кольору за цей час складно оцінити.