Чистикова Дар'я

Біла глиняна маска для обличчя

Біла глиняна маска для обличчя

Сьогодні на огляді чергова масочка від Joko Blend — натуральна біла глина + пудра перлів + гіалуронова кислота 🤍 Зізнаюсь, я не особо люблю глиняні масочки, але результат від цієї White Clay Mask змусив мене змінити думку про них 》》》

Для кого вона?

Підходить для очищення будь-якого типу шкіри. Особливо ефективна при наявності надлишкової жирності, висипань і запалень, також вона:

— позбавляє від жирного блиску

— звужує пори

— освітлює та вирівнює тон

— сприяє зменшенню зморшок та має зволожуючий ефект

Пакування та загальні характеристики

Саше з 20 гр порошку, ніжно-молочного кольору, з приємним пудрово-косметичним ароматом. Порошок дуже дрібний, як пил, тому тримайте подалi вiд носика. Я мала необережність трохи вдихнути при запакуванні залишків, повірте, відчуття не з приємних🙈

Що корисного у складі?

🔍 Kaolin (каолін): Очищує пори, вбирає надлишок жиру, допомагає зменшити виразки та подразнення.

🔍 Corn Starch (кукурудзяний крохмаль): Заспокоює шкіру, вбирає надлишок себуму, може покращувати текстуру шкіри.

🔍 Pearl Powder (порошок перлів): Надає шкірі сяйво і блиск, сприяє регенерації шкіри, має антиоксидантні властивості.

🔍 Sodium Hyaluronate (натрієва гіалуронат): Зволожує шкіру, поліпшує її еластичність, зменшує появу зморшок.

🔍 Vanilla Planifolia Essential Oil (ванільна олія): Має антибактеріальні властивості, приємний аромат, може заспокоювати шкіру.

Спосіб застосування

Майте на увазі, що одне саше розраховано на два використання!

— 10 г засобу розвести в 10 мл прохолодної води

— Нанести на Т-зону (при необхідності на все обличчя)

— Залишити на 10-15 хвилин слідкуючи, щоб маска повністю НЕ висихала

— Змити теплою водою та нанести зволожуючий крем

Враження

Одразу зазначу, що не треба лякатися такої малої кількості води. Особисто перевірено, все чудово замішується, консистенція ідеальна для нанесення, і кількість масочки теж☝️

З кожною хвилиною вона починає підсихати, і десь на 5-й хвилині, відчувається невелика стягнутість. Тому я додатково бризкала термальною водою для попередження висихання і власного комфорту кожні 5 хвилин, тобто два рази до змивання.

Змивається трохи більше за часом чим інші масочки за допомогою серветок та спонжів.

У результаті я бачу очищені та звужені пори, більш рівний тон обличчя. Присутнє також відчуття свіжості та легкості, шкіра гладенька на дотик. При тому без відчуття сухості, зволожуючий крем я нанесла хвилин через 20 після маски і, знаєте, шкіра особо його і не потребувала, мені було комфортно.

Як не крути маска трохи примхлива, це не той випадок коли можна лягти на пів години і забути про неї взагалі, все ж таки вона потребує додаткових маніпуляцій, але результат того вартує.

Враховуючи це, бачу сенс купувати її надалі і, звісно, рекомендую ❤️

Дівчата, ви любите глиняні масочки? Чи все ж таки віддаєте перевагу альгінатним чи гідрогелевим?