Zhukovka 🌸

Аналог Atache чи нішевий продукт у світі косметології ?

Аналог Atache чи нішевий продукт у світі косметології ?

Хей-хей ) Я тут підсіла на масочки і вам раджу , бо який то кайф приділити увагу улюбленій собі з самого весняного ранку ☀️
Я, як молода мама, ціную цей час, а ще більше ціную дієві косметичні продукти, з одним із них залюбки познайомлю вас сьогодні 🍀
До вашої уваги 🥁
НОВИНКА від HOLLYSKIN , яку всі порівнюють з маскою від Atache . Давайте розберемось чи є у них щось спільне 😌


Пакування 🌿
Масочка приїхала до мене у картонній коробочці , на якій зображена задоволена жінка і я її чудово розумію 😅,

На коробці присутня вся необхідна інформація щодо продукту!
Пластикова туба, яка зберігає у собі цілих 250г маски 🤩 Ви уявляєте, наскільки вистачить цього задоволення ?
Зручна кришечка фліп-топ , яка слугує дозатором і прекрасно порається зі своїми функціями. Дозатор початково був закритий захисною слюдою, за що великий лайк від мене 👍🏻

Також у наборі присутня лопатка для зручного нанесення масочки 🥄


Маска 🌸
Кремова , однорідна маска приємного зеленого кольору , який вже натякає на свіжість від використання. Нагадує ніжне суфле і має приємний аромат парфуму Green Tea 🌿


Спосіб використання ✨
1. Очистити шкіру обличчя
2. Товстим шаром нанести маску
3. Витримати 10 хв
4. Змити теплою водою

Перед застосуванням виробник радить провести тест на чутливість. А також попереджає про інтенсивне охолодження через деякий час після нанесення. Це є нормою 🌿

Аналог Atache чи нішевий продукт у світі косметології ?
Аналог Atache чи нішевий продукт у світі косметології ?
Аналог Atache чи нішевий продукт у світі косметології ?
Аналог Atache чи нішевий продукт у світі косметології ?
Аналог Atache чи нішевий продукт у світі косметології ?

Дівчатаааааа🤤

Це кайф у чистому вигляді...
Якщо ви , як і я , недосипаєте ночами або ж просто маєте схильність до ранкових набряків, то цей допис для вас !

Настільки маска прекрасно охолоджує , пробуджує, тонізує та порається з набряками, що просто не передати словами.
Була впевнена, що це неможливо! Але HOLLYSKIN перевершив всі мої очікування.

По відчуттям , це , наче , прокинутись і вмитись крижаною водою з кришталево-чистого озера десь на вершині Монсеррату ⛰️
Маска збагачена корисними речовинами, які прекрасно піклуються про стан шкіри, заспокоюють її, зволожують , вирівнюють тон та глибоко очищують. Давайте перейдемо до аналізу складу !


♡Aqua (water)
Розчинник

⁠♡Kaolin
БарвникАбразив/скрабАбсорбент / матуючий

⁠♡Peg-8
РозчинникЗволожувач

⁠♡Propylene glycol
Регулятор в'язкостіРозчинникЗволожувач

♡Titanium dioxide
Санскрін

♡Urea
ЗволожувачІдентичний до шкіри інгредієнт

♡Menthyl lactate

♡Bisabolol
Заспокійливий

⁠♡Cynara scolymus (artichoke) leaf extr жеact

♡Centella asiatica extract
ЗволожувачЗаспокійливийАнтиоксидант

♡Sodium polyacrylate
Регулятор в'язкостіСтабілізатор емульсії

♡Polyacrylate-13

♡Polyisobutene

♡Polysorbate 20
ПАР/очищенняЕмульгатор


♡Methylchloroisothiazolinone
Консервант

♡Methylisothiazolinone
Консервант

♡Parfum (Fragrance)
Парфумування

І тут я хочу згадати про порівняння з Atache , де за складом однозначно HOLLYSKIN перемагає , адже має більше смаколиків для шкіри обличчя .

У Atache у складі присутні ендокринні руйнівники🧬

Та і враховуючи , що обидві маски на основі глини - ціна на HOLLYSKIN +- 500 грн за 250г, ціна на Atache +- 3000 грн за 200г 🤷🏻‍♀️

Вибір очевидний !

Свою перевагу я віддаю красунчику з України від HOLLYSKIN 🥇

Та

У