Ta_nyaaaaaaa

Маска, яку захотілось у повнорозмірі | Всередині відео з результатом

Маска, яку захотілось у повнорозмірі | Всередині відео з результатом
Маска, яку захотілось у повнорозмірі | Всередині відео з результатом

Насправді маски для волосся Mr. Scrubber стали для мене відкриттям. Так, у мене вже є позитивний досвід з маскою з кератином бренду. Цього разу у мене опинився пробник відновлюючої маски, яка не відстала від попередньої, потішивши результатом від використання.

Пробник-саше має об‘єм всього 7 мл

Цього мені здалося трохи замало, було б непогано отримати стандартний об‘єм для пробників масок - 10 мл.

Тому думаю на дуже довге волосся треба 2 пробника.

Також хочу відмітити те, що пробник погано відкривається, тож без ножиць не обійтися ✂️

Маска має кремову консистенцію, середньої густини, завдяки чому гарно розподіляється по волоссю. Однак саме текстурою нагадує бальзам/кондиціонер. Не жирна.

Аромат шикарний солодкий, трохи цукерковий. Абсолютно не приторний.

⬛️ гідролізований рослинний протеїн - який чинить відновлювальну дію;

⬛️ натуральний імбирний екстракт стимулює кровообіг у шкірі голови та прискорює ріст волосся;

⬛️екстракт лопуха згладжує нерівності структури;

⬛️ екстракт календули забезпечує захист волосся від зовнішніх чинників;

⬛️ екстракт живокосту допомагає боротися з лупою;

⬛️ екстракт кори дуба зміцнює волосся, усуває ламкість і надає об'єм;

⬛️ екстракт дині, збагачений цинком, дарує дзеркальний блиск і гладкість;

⬛️ екстракт розмарину знижує вироблення себуму та перешкоджає появі жирного блиску;

⬛️ екстракт пижма звичайного прискорює процес загоєння пошкодженої шкіри голови;

⬛️ комплекс вітамінів — F, Е, В — забезпечує зміцнення коренів волосся і надає пружність.

Маску нанесла на підсушене рушником волосся, прочесала і залишила на 10-15 хв (хоча виробник радить на 5-10 хв).

Ще при змиванні відчуваю як волосся стало більш прямим, м’яким та розсипчастим.

Висушила феном, більше нічого.

Мені сподобалось як волосся дещо обтяжене, надзвичайно м‘яке на дотик і блискуче.

Повністю він не згладив моє пористе, неслухняне і хвилясте волосся (це сталося 2-3 год після миття), але надав м’якість, блиску і навіть візуального об‘єму. Волосся дуже легко прочісується навіть пальчиками.

Не електризується.

Такий ефект мені дуже сподобався, а аромат ще декілька годин тягнувся шлейфом від волосся.

На відео результат відразу після миття та сушки феном, з часом воно стало більш гладким, менш пухнастим.

Тепер дійсно хочу цю маску у повнорозмірі 😌

Поки є можливість скористатись акцією, щиро раджу) Я отримала пробник цієї маски для волосся та ще один пробник маски для обличчя за покупку антисептика Mr. Scrubber ☺️

Обіцяю найближчим часом розповісти про ще одну маску бренду, з якою знайома майже 3 місяці і результат від якої тішить)