alena.rosee

Батер кольору Сонця | MIXTURA

Батер кольору Сонця | MIXTURA

Для мене український Бренд MIXTURA став справжнім відкриттям в світі нашіх еко-брендів , від самого пакування до складу продукції, тому хочу розповісти про цікавий батер для тіла , який ви точно захочете спробувати 💛

Натискай "Дізнатись більше" 🌿

Батер кольору Сонця | MIXTURA

Як завжди, пишу по категоріям продукту ✨

Пакування: батер в скляній банці, кришечка захищена наліпкою від відкривання , тобто ви можете переконатись , що перші відкриваєте продукт . Баночка схожа на джем чи крем 🤩 сама тара знаходиться у гарній захисній картонці . 0 пластики .

Щоб розуміти консистенцію, спочатку про склад продукту.

Склад : Butyrospermum Parkii Butter, Citrus Paradisi (Grapefruit) Oil, Cocos Nucifera Oil, Hippophae Rhamnoides Fruit Oil, Prunus Amygdalus Dulcis Oil

Він на 100% натуральний !

💛Масло каріте - цілюще масло , ідеально для живлення шкіри , усуває прояви дерматитів, шелушиння, алергічних реакцій.

💛Масло какао - ароматне масло , для еластичності , зволоження , пружності шкіри . Додає природнього сяйва.

💛Масло обліпихи - має регенеруючі та відновлюючі властивості .

💛Масло мигдаля - додає шкірі шовковистості , шикарно для чутливої шкірі та схильної до подразнень .

💛Масло грейпфруту - для тонусу шкіри , сяйва та рівного тону, а сам аромат додає гарного настрою.

Консистенція: це взбиті масла, консистенція продукту просто чудова , реально масловий мус, при чому коли спека батер стає більш рідким , але в міру, тобто не тече з банкт, а при холодній погоді застигає. Я ставлю його іноді в холодильник )

Запах: Цитрусові з какао, аромат в міру солодкий ,але ніжний. Пахне зі шкіри помірно , не конфліктує з парфумами. Аромат неймовірно приємний 🖤

Ефект: батер наношу після душу , беру невелику кількість , він прекрасно вбирається, спочатку шкіра жирнувата, але вже через хвилин 5-10 залишається тільки оксамитовий фініз. Що важливо - ніякої плівки га тілі. Я користувалась ним і в спеку , переживала чи не буде спекотно з ним , бо це масла, але ні, дуже комфортний в будь-яку погоду.

Термін придатності після відкриття 6 місяців, тому я більш швиденько користуюсь цим засобом .

Шкіра після нього дуже м'яка, зволожена , якщо є якісь алергічні прояви - батер це прибирає. Також його можна наносити на губи , бо склад безпечний та натуральний 🌿

Моє знайомство з брендом пройшло дуже класно , тепер цікаво спробувати та інші засоби 🌞

А ви користувались подібними продуктами ? 🖤