Kristina S

MERMADE слайм гель Bubble Gum

MERMADE слайм гель Bubble Gum

Я вже маю досвід використання слаймових гелей для душу. Мій улюблений,звісно, 🍉"What A Melon" від Mermade. Нещодавно спробувала новинку" Bubble Gum" і зараз поділюсь враженнями.

Чим відрізняється слайм гель від звичайного?

Слаймовий має більш в'язку консистенцію. Тому буде більш цікавим для дітей в першу чергу.

MERMADE слайм гель Bubble Gum

Гель знаходиться у милій циліндричній за формою пляшечці. Вона прозора і можна відслідковувати доступний об'єм.
Вона закручується широкою рожевою кришкою,тому є можливість коперсатися рукою 🤭 Кришка міцно закривається і засіб не протікає.

Дизайн цікавий,яскравий, у колір засобу. На кришці мінімалістичний напис - назва бренду.


По колу на тарі наклеєна наліпка з усією необхідною інформацією. Тримається добре,не намокає.


Дата виготовлення вибита окремо,але хочу зазначити - зовсім не зтирається після використання.

Об'єм 200 мл.


Спосіб використання додатково супроводжувається картинками.

У складі містить сік з листя алое, що має чудові зволожувальні властивості.Допомагає попередити сухість та зняти прояви почервонінь на шкірі.

Консистенція - в'язка,але я бачу різницю між цим гелем і "What A Melon". Кавуновий має більш густу консистенцію,тому на слайм схожий краще.

Аромат - дуже насичена ягідна жуйка.
Аромат солодкий,приємний і його хочеться вдихати,але краще не близько,бо відчувається хімозність і приторність.


Мені здається він повністю передає назву "Bubble Gum" 🫧

Під час прийняття душу уся ванна кімната заповнюється цим солодким ароматом з дитинства 🫶На шкірі він залишається ще не на довго.

Bubble Gum слайм гель Mermade - має яскравий колір,цікаву консистенцію, аромат і упакування.

Піноутворення добре,легко утворює пишну піну за допомогою мочалки.

Після використання шкіра очищена і приємно пахне.
Гель не викликав неприємних реакцій на шкірі.
Він може стати улюбленим засобом для купання дитини 🫶