ksnklb

Легкий крем для тіла

Легкий крем для тіла
Легкий крем для тіла
Легкий крем для тіла

А ви знали, що у JD є і засоби для тіла? Цей крем-флюїд був для мене приємним відкриттям, адже він чудово зволожує шкіру, швидко поглинається і має приємний аромат.
Баночка з прозорого пластику, 200ml, дозатор-помпа, він не забивається, адже крем гелевий.
Найцікавіше це саме крем, адже його консистенція гелева і дуже легка, що буде якраз у нагоді влітку. Колір – щось між помаранчевим та персиковим, теплий, не залишається на шкірі після нанесення.
Аромат мені нагадує смачні та солодкі сиропи від кашлю з цитрусовим смаком. Він достатньо яскравий, теплий та солодкий, та при цьому чується в основі цитрус. Після вбирання, він ледь відчувається і не буде перебивати аромат містів чи парфумів (чи принаймні я його не чую).
Він мені подобається за комфортність у нанесенні, яку чудово підкреслює смачний аромат. У тому, що він швидко вбирається, я вбачаю більше плюсів, адже можна не боятись забруднити одяг.
Ну і звісно, від цього крему, шкіра чудово зволожена, аж сяє, при цьому крем її не обтяжує, а залишає відчуття свіжості після душу.
У складі є олії та екстракти, що забезпечуть живлення та зволоження.

Легкий крем для тіла
Легкий крем для тіла
Легкий крем для тіла
Легкий крем для тіла