Чистикова Дарья

Сонцезахисний лосьон для тіла Tink

Сонцезахисний лосьон для тіла Tink

Привіт красуні 👋

Сьогодні хочу розповісти вам про чудову знахідку, а за сумісництвом нового жителя своєї косметички — сонцезахисний лосьон для тіла від нашого українського виробника Tink.

Цей лосьон обіцяє рівнень захисту SPF 30 і скажу одразу, що він прекрасно справляється зі своєю задачею👌 Але почнімо з початку >>>

Пакування та загальні характеристики

Засіб представлений у невеличкому флаконі з дозатором у вигляді помпи, є кришечка. Об'єм складає 100 мл – доволі компактний та зручний формат для маленької жіночої сумочки.

Сам лосьйон трохи жовтувато-зеленоватого відтінку. Консистенція кремова, середньої щільності, форму тримає і сам по собі не розтікається.

Аромат квітково-пудровий, не різкий, його чутно не активно, лише у процесі нанесення.

Склад

— за захист від сонця SPF 30 відповідають:

🔆 Ethylhexyl Methoxycinnamate: Хімічний фільтр, що забезпечує захист шкіри від ультрафіолетових (УФ) променів типу B.

🔆 Diethylamino Hydroxybenzoyl Hexyl Benzoate: Інший хімічний фільтр, захищає від УФ променів типу A та В.

🔆 Bis-Ethylhexyloxyphenol Methoxyphenyl Triazine: Фільтр нового покоління, що забезпечує стабільний захист від УФ променів.

— корисності для шкіри:

🔆 Glycerin: Забезпечує зволоження шкіри, є зволожувальним агентом.

🔆 Persea Gratissima (Avocado) Oil: Олія авокадо, багата вітамінами та жирними кислотами, заспокоює та зволожує шкіру.

🔆 Panthenol: Про-вітамін B5, що заспокоює та зволожує шкіру.

🔆 Tocopheryl Acetate: Вітамін E, антиоксидант, який захищає шкіру від шкідливого впливу вільних радикалів.

🔆 Retinyl Palmitate: Вітамін A пальмітат, сприяє оновленню клітин шкіри.

🔆 Camellia Sinensis Leaf Extract: Екстракт з листя чаю, антиоксидант заспокоює та захищає шкіру.

🔆 Paeonia Officinalis Root Extract: Екстракт кореня півонії, що має протизапальні та антиоксидантні властивості.

Враження від використання

Цей лосьон мені сподобався ще на етапі нанесення 👌 Він легко розподіляється по шкірі та одразу вбирається, потім взагалі ніяк не відчувається, ніби нічого і не наносила. Шкіра гладенька та приємна на дотик, віддушка теж дуже швидко стихає.

Після використання не з'являється плівки, як зазвичай буває у сонцезахисних засобів. Немає жирності, липкості чи неприємних відчуттів. Засіб дуже комфортний.

Декілька разів використовувала його на природі при активному сонці — все пречудлво, жодного опіку, почервоніння чи інших "приємностей" від прийняття сонячних ванн. З певністю можу сказати, що засіб працює всі 100, але важливо дотримуватися рекомендацій, тобто поновлювати кожні 2-3 години. Варто пам'ятати, що цей лосьон не водостійкий – після надмірного потовиділення чи купання треба теж поновлювати.

З мінусів лише зазначу туговату помпу, хоча можливо це мені попався такий флакончик.

За підсумком можу сказати, що цей засіб прекрасна знахідка, гарний варіант як для користування на щодень в умовах міста, так і на відпочинку.

А ви знали, що у Tink теж з'явився сонцезахист? Пробували цю новиночку?