Mandarinka

Перша масочка, яка не підішла. Розказую що пішло не так і можливі причини

Перша масочка, яка не підішла. Розказую що пішло не так і можливі причини
Перша масочка, яка не підішла. Розказую що пішло не так і можливі причини

Вітаю! Я дуже люблю маски Joko blend і маю цілий набір, де всі масочки мені сподобались, але не ця. Я не змогла її спочатку нормально нанести, а потім поспішила зняти, розказую що пішло не так.

Оформлення у маски стандартне, як і всіх аналогічних з серії: є асоціативна картинка на лицьовій стороні, зі зворотнього боку бачимо всю інформацію про приготування і використяння масочки.

Перша масочка, яка не підішла. Розказую що пішло не так і можливі причини
Перша масочка, яка не підішла. Розказую що пішло не так і можливі причини

Всередині маємо порошок з вкрапленнями засушеної календули. Дуже цікаво виглядає, особливо потім коли розмішуєш. При додаванні води, маска сама стає жовтенькою, під колір календули.

І тут перша моя помилка. Я пішла готувати маску і завчасно не умилась. З альгінатною це ще могло спрацювати, з гідрогелевою - ні. Поки я умилась, вона майже миттєво "схопилась" 😭, я додала трошки води і розмішала, щоб її реанімувати, і частково це вдалось. Почала швиденько наносити її на обличчя. Повністю нанести не вдалось, але певний шар вдалось, вона почала схоплюватись, але вже на обличчі.

Тут почався другий конфуз, шкіра під маскою почала підпікати. Я почекала пару хвилинок, але ліпше не стало. Лоб, щоки, ніс - легке але печіння. Я виішили достроково зняти маску - навіть не всигла зробити знімки..

Зняла маску, дкілька разів умилась холодною водою і нанесла пантенол. Справа у тому, що я обгоріла за день до цього 👹 . Був пасмурний день, я не нанесла СПФ, а потрібно було. Можливо саме через це трапився саме такий інцидент. Тому врахуйте, про можливу реакцію, хоч я і впевнена, що вона індивідуальна.

Висновки прості: умивайтесь до нанесення масочки, користуйтесь СПФ влітку, навіть якщо сонця на вулиці немає.

Ну і зацініть волошкову маску - вона шедевральна https://club.makeup.com.ua/post/40669/