Iryna Inred

Італійські шампунь та маска Fanola: великі об'єми за суперцінами

Італійські шампунь та маска Fanola: великі об'єми за суперцінами

Знайомству мого волосся з Fanola я завдячую допису Missmili Подумала, о, у нас схоже волосся і за довжино, і за тим, що дуже пористе. Коли фарбуюся, перукарка завжди повоторює, що волосся таке пористе, так багато фарби "з'їло"))

Так от, замовила і шампунь з олією бавовни для неслухняного волосся, і маску для випрямлення волосся. Шампунь не безсульфатний, але поки що сприймаю його нормально. Запах нейтральний. Піниться добре, як на мене. Промиває волосся швидко і без зайвих зусиль. В повторному нанесенні шампуню в мене ще не виникала необхідність. Зручний дозатор, для мене куди кращий, ніж ті, з носиками, на які потрібно тиснути зверху.

Італійські шампунь та маска Fanola: великі об'єми за суперцінами
Італійські шампунь та маска Fanola: великі об'єми за суперцінами

Маска для волосся також з бавовняною олією. По консистенції наче густий йогурт. Брала одразу великий об'єм - 500 мл, адже ціна на початку червня була навіть приємнішою, ніж зараз. І на шампунь також.

Тримати маску на волоссі згідно інструкції 3-5 хм. Довше я все одно не витримую))

Після змивання маски теплою водою, проходжуся ще по волоссю холодним душем (не торкаючися шкіри голови).

Якщо використовувати лише Fanola Straightening Shampoo без кондиціонера чи маски - волосся просто чисте, м'якеньке, приємне. Але ніщо не заважає йому пухнаститися, особливо в дощову погоду.

Після маски Fanola Straightening волосся стає відчутно гладкішим. В моєму випадку можна навіть не вирівнювати додатково, адже і так пряме. Але як захочете крутити кучері, то краще перед тим цю маску не використовувати.

Ось такі скарби професійної косметики можна знати на Makeup за цінами навіть бюджетнішими, ніж на деякі продукти масмаркету.