Яна_Па🫧

Помила голову шампунем за 40 грн

Помила голову шампунем за 40 грн

Передісторія

Після початку війни ми переїхали до батьків у село. На літо у них є літній душ 🚿, щоб швиденько освіжитися в жару чи змити пісок після річки. Зручно👍🏼

Так от, так як там не повноцінне купання відбувається, то замовила цей шампунь туди.

Мене жаба давила, ставити туди щось хороше і якісне, бо розхід бешений, а толку 0️⃣ . Все рівно ввечері купаєшся вже

нормально в будинку.

Спробувала і я цей шампунь.

Я не розбираюсь в складах ( підозрюю, що тут купа агресивних компонентів), тому відгук побудую більше на відчуттях і, як виглядало волосся.

Відгук

Шампунь погано пінився. На моє довге волосся прийшлося використати не мало засобу. Після миття і сушки, волосся так і не стало мʼяким, як шовк. Але було чистим і розсипчастим. На кінчики нанесла олійки. Після цього вигляд у волосся був достойний. Голову мию раз в два дні, то тут стався не приємний сюрприз у вигляді жирних коренів уже на наступний день.

Підсумок

Як засіб, щоб помити голову, якщо немає нічого під рукою - використовувати можна. На постійній основі, вибір кожного, я б не використовувала . Але це субʼєктивно. Моїм свекрам шампунь підійшов, вони люди третього покоління і не такі вибагливі в плані догляду. Тому радити чи не радити не можу. А от що дійсно в ньому класне - це ціна 🔥