alena.rosee

Легкість та Комфорт | Lunnitsa

Легкість та Комфорт | Lunnitsa

Всім привіт ! 💕

Недавно я познайомилась з цікавим українським брендом Lunnitsa і одразу спробувала декілька продуктів, але сьогодні про мій вибір для догляду за тілом: дуже смачненький дует засобів Гель для душу "Полуниця" та Крем-суфле для тіла Flowers. 💐

Влітку хочется чогось легкого, освіжаючого та ароматного, тому натискай "Дізнатись більше" щоб дізнатись чому ці засоби мені сподобались 💕

🍓Крем-суфле для тіла

✨Пакування: зручна пластикова баночка, яка закручується, має захисну пластикову перегородку для крему. Після відкриття я її зняла. Дизайн лаконічний та дуже симпатичний.

✨Консистенція:

Легкий крем , який має повітряну легку текстуру.

✨Запах: о це щось ароматне, меня пахне стиглою суницею яку занурили в квіткову воду. Аромат дуже приємний, на тілі залишається , але він не гучний, дуже комфотний.

✨Ефект:

на спекотну погоду я шукала крем, який буде зволожувати, але і мати лайтову текстуру, і це точно він. Невагомий на шкірі.

Розподіляється чудово після душу, не липне, вбирається швиденько, шкіра залишається оксамитовою та ніжною на дотик. З цим кремом важко переборщити.

Ідеальний зранку якщо поспішаєш та ввечері для догляду без перевантаження шкіри наніч.

🌿Має в складі Сквалан, Масло Ши та Масло кавунових кісточок для зволоження, живлення та еластичності шкіри.

Тому якщо ви в пошуку дійсно легкого та невагомого засобу для зволоження тіла, а ще й з чудовим ароматом, можна придивитись до цього суфле 🍓

🍓Гель для душу "Полуниця"

✨Пакування: пластиковий флакон зі зручним ковпачком.

✨Консистенція: прозорий гель середньої густоти

✨Запах: свіжої суниці-полуниці, дуже подобається, якщо б був такий спрей для тіла, я б мабуть літр би придбала))))

✨Ефект: це мякий та приємний для шкіри гель душу. Часто саме такий вид засобу може мені підсушувати шкіру, але цей гель досить лагідний, тому ніякого дискомфорту на шкірі після купання немає. Піниться він добре, аромат на тілі майже не залишається, хоча я б не проти якщо аромат на тілі був би інтенсивніше. 🤭

У дуеті з Суфле для тіла - це дійсно гарний тандем : легкі текстури, освіжаючий та смачний аромат, літній вайб. 🍓

А ви щось пробували цікаве у цього бренду ? 🤩