Валігура Анна

Олійка-Тінт від O’BAYS так чи ні?

Олійка-Тінт від O’BAYS так чи ні?
Олійка-Тінт від O’BAYS так чи ні?

Пакування тут 100 з 10 і я також повелася на чорний блиск для губ, я довго чекала поки він зʼявиться у наявності і нарешті замовила його, спочатку я була приємно вражена від пакування та запаху продукту, пакування стильне, тай сам колір продукту дуже приваблює, чорний з неймовірним сяйвом блиск дуже смачно та насичено пахне лісовими ягодами, чорною смородиною , запах неймовірний, мені він дуже сподобався, але хто не любить різкі запахи , то це зразу не ваш варіант, тому що тільки, як відкриєш зразу чутно цей аромат, щодо самого продукту це просто було моє велике розчарування, тому що лягає він погано, плямить та западає у всі складочки. Про колір я думаю тут не варто говорити🤣 це насичено рожевий відтінок , який підійде далеко не всім, мені так точно, хоча можливо якщо скомбінувати з олівцем і додати трішки в середину , то буде не погано, але для мене це гроші заплачені за пакування, користуватися скоріше за все не буду, можу відмітити тільки, те що він не липкий але і не дуже приємний на губах, тому залишаю свотчі, щоб ви розуміли чи потрібен він вам, моя оцінка 3 з 10 ( за запах та пакування )🥲

На фото я його змила через секунд 10, якщо залишити на довше колір буде насиченіший.

Олійка-Тінт від O’BAYS так чи ні?
Олійка-Тінт від O’BAYS так чи ні?
Олійка-Тінт від O’BAYS так чи ні?
Олійка-Тінт від O’BAYS так чи ні?
Валігура Анна
2
Підписники
0