Євгенія 👩

Подовжені та об'ємні вії за кілька секунд 👌

Подовжені та об'ємні вії за кілька секунд 👌

Іноді я заздрю ​​дівчатам, які мають можливість наростити собі гарні вії. Я собі такої розкоші дозволити не можу, бо маю хронічний кон'ктивіт. Всі спроби були тщетні і тільки посилювали хворобу. Однак, я не впадаю у відчай і приводжу свої вії до ладу за допомогою туші.

Сьогодні розповім про туш, яка кілька років тому навела галасу у б'юті просторі, про неї не говорив тільки лінивий - це туш "Sky High" від Maybelline👇

Туш представлена ​​в довгастому флаконі із пластику. Компакна, зручна та красива, проте є недолік. На туші немає контролю розтину, відповідно її могли відкривати до мене, а також, через це я не можу знати точного терміну придатності продукту.

В іншому нарікань до упаковки немає. Є обмежувач, щіточка гарно закріплена до ковпачка. Туш щільно закручується.

Об'єм: 7,2 мл, витрата економічна.
Колір: very black. Виробник також пропонує туш в коричневому кольорі, але мені вона здалася занадто світлою.

Туш кремова, не рідка. Текстура однорідна, без згустків та грудочок.

За півроку використання текстура не загуснула і не підсохла.
Туш дуже насиченого чорного кольору, я б навіть сказала, що вугільного.

Віддушка відсутня.

Силіконова, м'яка, рухлива та має комфортну довжину. Форма конусна із легким нахилом. Щетинки коротенькі, але трохи збільшуються у розмірі від кінчика до основи.

Щіточка відмінно фарбує вії як у внутрішньому куточку ока, так і гарно витягує їх вгору. Профарбовує навіть найменші волоски, не дряпає шкіру.

Мені щіточка дуже подобається, у ній добре все👍

Зазвичай, я наношу туш максимуму в 2 шари, тому що наступні шари призводять до ненависних грудок і "павукових лапок", туш Sky High не виняток.

У перший шар нанесення, вона рівномірно розподіляється по віях, не склеює їх. Туш не моментально застигає, що дозволяє акуратно нанести другий шар продукту, при цьому щіточка не забруднює повіку.

Нижні вії профарбуються трохи гірше, може знадобитися 2-3 шари нанесення.

У результаті, з 2 шарів нанесення, вії виходять легкі, піднесені, подовжені, підкручені та об'ємні, але без помітного склеювання та обтяження.

Туш стійко тримається протягом 10-12 годин, не обсипається і не залишає відбитків на шкірі. На віях лежить абсолютно невагомо. Туш вологостійка, не тече під час дощу або снігу, також витримає сльози.

Така стійкість є безперечною перевагою, але... змивати туш ще той квест🤭.
Вона не видаляється ні міцеляркою, ні умивалкою. Тут допомагає лише гідрофільна олія і навіть після неї залишається легкий ефект панди.

  • Подовжує.
  • Добре профарбує вії, дає насичений чорний колір.
  • Виглядає акуратно, природно.
  • Відмінно фіксує вигин, особливо помітно, якщо перед нанесенням туші використовувати керлер.
  • Добре розділяє вії і при цьому не створює ефекту "павучих лапок".
  • Не обсипається не залишає відбитків на віці.
  • Чудова стійкість.
  • Зручний щіточка.
  • Не викликала алергічних реакцій, абсолютно невагома на віях.