Alina_Demchenko

Втілення водяної німфи: Lanvin Les Fleurs de Lanvin Water Lily

Втілення водяної німфи: Lanvin Les Fleurs de Lanvin Water Lily
Втілення водяної німфи: Lanvin Les Fleurs de Lanvin Water Lily
Втілення водяної німфи: Lanvin Les Fleurs de Lanvin Water Lily

Пробник цього аромату з'явився в мене незаплановано, але я дуже цьому рада і вже є бажання придбати аромат у повному розмірі. Раніше я навіть не чула про серію Les Fleurs, де зібралось декілька ароматів, які я хочу в майбутньому протестувати : Blue Orchid, Sunny Magnolia, Sweet Jasmine і авжеж Water Lily.

Назва аромату - каже сама за себе. Яскравий, свіжий аромат, одразу переносить нас до тіні дерев на березі озера. Ніжні блакитні відтінки, змінюються на насичені темні, тягнуть за собою до глибини, де притаїлись магічні водяні німфи. Цей простий аромат, з перших секунд зачарував мене.

При старті, я одразу відчуваю легку гірчинку жовтого грейпфруту або помело. Невеликий мильний підтекст не псує аромат, а навпаки, дарує відчуття чистоти і свіжості. В спекотну погоду, ця нота розкривається більш насичено і до неї приєднується легка ягідна, але терпка нота з легким алкогольним натяком ( ні, я не про спирт, а про легке вино чи щось ігристе - це проявляється саме при старті).

Аромат доволі швидко переходить до середини свого звучання. Серед зеленого листя, ми можемов відчути водну лілію. Ця нота не грає легко, вона насичена і гіпнотизує своєю красою. Вона водяниста, прохолодна і не пеервантажує образ солодкістю чи фужерністю. Я наче бачу ці розкішні кольори, ці пелюстки , варто лише заплющіти очі. Цей аромат звучить майже моно і це його не псує, навпаки - прижає якогось шарму . Чесно кажучи, не знала б я що це Ланвін, не бача вартості, сто відсотково віднеса б його до якогось з одеколонів від Jo Malone - на стільки цікаво і стримано. Я звикла, що аромати Ланвін мають більш солодкий присмак, звикла до певного звучання цитрусів, але в цьому ароматі я не знайшла схожості і цим мене він зачарував.

  • Старт: Рожевий грейпфурт та Гранат. Гранат тут грає не як Bright Crystal, тут він має алкогольну терпкість. Грейпфрут м'який, соковитий, але при тому легкий, не відволікає і ні в якому разі не бере на себе увагу.
  • Середні ноти: Водяна Лілія та Водяний жасмін. В суміші це грає чарівно, прохолодно та яскраво. Десь посеред яскравих квіткових мотивів, я відчуваю легкі водні і трав'яні ноти.
  • База: Мускус та Сандал. Причина прохолоди і стійкості аромата - як раз у мускусі. Не люблю домінування цієї ноти, але згодна що тут вона максимально ідеально вписалась. Сандал не відчуваю якщо чесно і мабуть добре( хоча я його і полюбляю)

Мені подобається що в піраміді не так багато нот і що їх звучання доволі стримане, без різких переходів. Стійкість цього аромату, на диво - дуже гарне ( хоча в мене лише декілька нарікань до стійкості ароматів від Ланвін). Мильні ноти які так часто мене дратують, тут дарують відчуття чистоти і білого, тільки що випраного і висушеного плаття. Я відчуваю сонечко і вітер, я відчуваю ідилію. І саме завдяки простоті аромату - він вражає. Не розумію, як я раніше його не бачила . І хоча подібні ноти я зустрічала вже в парфумерії ( той же Bright Crystal містить в собі цитрусовий старт, в поєднані з гранатом і акватикою яку дає льод, містить в собі як лотос так і мускус), Water Lily здалась мені недзвичайною.

Попереду в мене бажання знайти пробник інших ароматів цієї лінійки і я впевненна, що ще щось мені прийдеться довподоби ( ставлю на Blue Orchid, бо порівнюють його Infusion d'Iris від Прада, стара версія якого в мене є )

Якщо у вас раптом є аромати з цієї колекції, я була б рада прочитати ваше враження від них )

Втілення водяної німфи: Lanvin Les Fleurs de Lanvin Water Lily
Втілення водяної німфи: Lanvin Les Fleurs de Lanvin Water Lily
Втілення водяної німфи: Lanvin Les Fleurs de Lanvin Water Lily
Втілення водяної німфи: Lanvin Les Fleurs de Lanvin Water Lily