Zhukovka

Парфум , яким я себе відчуваю...

Парфум , яким я себе відчуваю...

Ви коли-небудь відчували аромат, що переносить вас у світ мрій та блаженства, де кожна нота створює атмосферу вишуканості та неповторності?

Сьогодні я хочу поділитися з вами своїм новим відкриттям, яке закохало мене з першого подиху 🍓

Верхні ноти: фруктова симфонія аромату
Аромат відкривається потужним фруктовим сплеском. Верхні ноти включають яскраві акценти ананасу, апельсину, бергамоту, грейпфрута, лимону та полуниці. Цей комплект створює початкове відчуття свіжості та легкості, яке миттєво привертає увагу і зачаровує


Серцеві ноти: квіткова і пряна елегантність
Після першого знайомства нас чекає прихований шар серця аромату. Гвоздика, троянда і чорний перець додають цікаву квітково-пряну композицію, яка дарує аромату елегантність та глибину. Тут ми отримуємо нотки витонченості, що нагадують про красу і складність природи


Базові ноти: теплі, глибокі, деревні акценти
Коли перші ноти розчиняються, ми занурюємося у теплі обійми базових нот. Ваніль, гваякове дерево, карамель, кедр і пачулі формують стійку основу аромату. Ці компоненти не лише створюють комфортний та заспокійливий післясмак, а й надають аромату його тривалу присутність


Неповторна комбінація, як шедеври Ґауді
Я захоплююсь тим, як усі ці елементи сплітаються разом, створюючи унікальний та неповторний ароматний шедевр, подібний до творінь Антоні Ґауді. Він чудово переносить мене у світ фантазій та краси, залишаючи незабутні враження та емоції.

Цей аромат дійсно є тим, що може закохати з першого подиху. Він поєднує в собі свіжість фруктів, елегантність квітів та теплоту деревних акцентів, створюючи дивовижну симфонію, яка надихає ⁠♡

Я безмежно щаслива, що відкрила цей шедевр і готова ділитися ним зі всіма вами...

Париж. Обійми. Мій Парфум...

Це крила, мрія, я лечу

І десь за обрієм цих дум

Я відчуваю по плечу

Вуаль.

Poetry . Mon Amour ⁠♡