Zhukovka

Перевірена роками Weleda, яку дуже любить мій Тімурчик

Перевірена роками Weleda, яку дуже любить мій Тімурчик

Сонцезахисний крем для чутливої шкіри Weleda Edelweiss Baby&Kids Sun SPF 50
Захист своєї дитини від шкідливих ультрафіолетових променів є одним з найголовніших пріоритетів для кожної матусі. Обираючи безпечний склад , я зупинилась на Weleda Edelweiss Baby&Kids Sun SPF 50!

Сідайте зручніше, я детально розповім , чому саме цей крем є найкращим вибором!

Шкіра малюків особливо чутлива до впливу сонця. Вона швидко пересихає і може реагувати на агресивні хімічні речовини, що містяться у звичайних сонцезахисних засобах.

Weleda Edelweiss Baby&Kids Sun SPF 50 спеціально розроблений для таких випадків, забезпечуючи заспокоєння, зволоження та захист одночасно. У складі лише безпечні фізичні фільтри, саме тому намастивши крем можна помітити біле покриття на шкірі малюка . І з легкістю регулювати захищені ділянки ☀️

Також цей крем не містить штучних ароматизаторів чи барвників і має сертифікат cruelty free !)

Цей крем базується на таких натуральних інгредієнтах, як кокосова та оливкова олії, які відомі своїми зволожуючими і живильними властивостями. Разом із гліцерином, ці компоненти створюють ефективний бар'єр проти зневоднення, що є важливим для чутливої шкіри малюків 🐣

Наносити  SPF слід за 15-20 хвилин до виходу на сонце. Варто особливо ретельно обробляти ділянки шкіри, що найбільше піддаються сонячному випромінюванню: обличчя, вуха, шию. Під час тривалого перебування на сонці рекомендується повторно наносити крем кожні 2 години, а також після купання.

Окрім використання сонцезахисного крему, важливо також піклуватися про те, щоб дитина носила відповідний одяг – легкі, але довгі рукави, капелюшки з широкими полями. Не забувайте також про захист очей сонцезахисними окулярами. Це допоможе забезпечити всебічний захист від шкідливих впливів сонця.


Я обираю Weleda Edelweiss Baby&Kids Sun SPF 50 для свого сина лише тому, що довіряю перевіреним брендам, які дбають про здоров'я і безпеку нашої малечі. Вибирайте найкраще для своїх дітей і насолоджуйтесь прийдешнім літечком безпечно ☀️