Ta_nyaaaaaaa

Пілінг для шкіри голови з AHA-кислотами | Meloni Aha Scalp Peel

Пілінг для шкіри голови з AHA-кислотами | Meloni Aha Scalp Peel
Пілінг для шкіри голови з AHA-кислотами | Meloni Aha Scalp Peel

У своїй доглядовій рутині за шкірою голови завжди використовую засоби для відлущення. Раніше це були скраби, а тепер я вирішила обрати пілінг, який привабив гарною ціною і хорошим складом. Що з цього вийшло розповідаю далі.

Пілінг знаходиться у пластиковій пляшечці.

У мене більший об‘єм 100 мл, однак виробник випускає і менший - 50 мл. До речі, його буде цілком достатньо для ознайомлення.

Забіжу наперед, засіб ще й економний, тому навіть 50 мл вистачить на 2-3 місяці точно.

Дозатор у форматі тоненького носика, вершечок якого відкручуться перед використанням, щоб була змогла у пілінгу витекти через отвір.

Такий дозатор дуже зручний, завдяки ньому видача продукту легко регулюється.

Цим «носиком» легко і швидко розподіляю продукт по проборах, він торкається самісінької шкіри голови, відтак продукт не залишається на волоссі.

Текстура: однорідна, гелева, не рідка, тримає форму.

Аромат: легкий косметично-кислотний.

Ефективний за рахунок того, що у своєму складі містить:

▫️ гліколеву кислоту - потужний відлущуючий компонент, надає сяйва і блиску, зменшує лущення

▫️ молочну кислоту - відновлює, живить, покращує структуру, є доволі м‘якою, тому засіб підійде навіть чутливій шкірі

▫️ лимонну кислоту - регулює виділення себуму, звужує пори шкіри голови, бореться з лупою, надає сяйва

▫️ гліцерин - зволожує, позбавляє від лупи, запобігає випадінню, полегшує розчісування волосся

▫️ пантенол - усуває свербіж шкіри, почервоніння, відчуття стягнутості і сухості

Пілінг наношу на 2-5 хвилин (хоча виробник радить 2-3 хв), м’яко масажую щіткою.

Використовую стабільно 1 раз на тиждень, не частіше - це важливо ❗️, адже у пілінгу основні активні речовини - це кислоти, тож не слід експериментувати.

Після часу витримки змиваю водою, а згодом приступаю до класичної рутини миття голови.

Прикріпляю результат ДО/ПІСЛЯ.

Зараз борюся з наслідками від використання одного засобу - лупою, і кислотний пілінг Melonі гарно допомагає мені у цьому.

Ви подивіться як гарно він усунув лущення, додатково очистив шкіру і створив прикореневий об‘єм.

Мало того, зверніть увагу на фото, де показую об‘єм на наступний день. У мене такого ніколи не було напевно! Адже я жодним чином не вкладала волосся, не використовувала інших допоміжних засобів для об‘єму, але стала таким левеням 🦁

Є відчуття свіжості, легкості, а волосся прям розсипчасте.

Тип моєї шкіри голови нормальний (мию раз у 3-4 дні), а також доволі чутлива. Зараз наявна лупа, маю схильність до швидкої її появи.

Пілінг ідеально підійшов мені, тепер я можу мити голову раз у 4 дні навіть влітку, маю постійний прикореневий об‘єм і швидко позбуваюсь лущень/лупи завдяки йому.

Дуже рада, що вирішила спробувати формат пілінгу замість скрабу))

Тож моє знайомство з Meloni розпочалося надзвичайно приємно і вдало 🥰