Ірина 🦋

Кремова маска з водоростями

Кремова маска з водоростями

Beautyhall Algo це французький 🇫🇷 бренд професійної косметики. Кілька років тому я купувала на makeup їх 2 маски. Альгінатну Beautyhall Algo Peel Off Mask Delicious з какао 🫘 та кремову Beautyhall Algo Wash Off Mask Algae Energizing 🌿з водоростями.

Ця кремова маска складається з чотирьох інгредієнтів, отриманих з водоростей: діатомова земля, екстракт червоних водоростей, літотамнія калькареум, спіруліна та альгінова кислота. Діатомова земля (з скам'янілих одноклітинних мікроводоростей) з високим вмістом кремнію. Альгінат, полісахарид, виділений із бурих морських водоростей, добре відомий своїми антиоксидантними властивостями, запобігає старінню шкіри, посилює регенерацію клітин. Літотамнія калькареум концентрують два дуже важливі мінерали - кальцій і магній. Ще один активний інгредієнт – спіруліна – блакитна мікроводорість, багата на вітаміни та амінокислоти. Спіруліна стимулює оновлення клітин. Її багатство антиоксидантами допомагає зменшити утворення вільних радикалів і, отже, запобігти старінню шкіри.

Зовнішній вигляд. Маска йде в упаковці об'ємом 200g, являє собою світло зелений порошок, при розведенні з водою стає кремової консистенції.

Кремова маска з водоростями
Кремова маска з водоростями

Як я вже казала, маска є дрібним порошком, як в альгінатних масках, який розводиться водою в пропорціїмаска 30 г порошку на 70-90 мл води кімнатної температури (20-25 °C) Цієї кількості в наявності дуже багато, а брала десь 1-2 столові ложки в залежності хочу тільки на обличчя або на шию теж, і розводила водою до потрібної мені консистенції. Треба ретельно перемішати, щоб вийшла однорідна паста. Після розведення водою маска має не дуже приємний аромат водоростей. Маска не пластифікується, тому можна не поспішати як при приготуванні альгінатних масок 🎭.

Нанесіть її шпателем або пензлем на обличчя, можна також використовувати на тіло. Найкраще, щоб хтось допоміг вам нанести маску лежачи, або треба після нанесення лягти в горизонтальне положення, тому що маска може стікати з обличчя. Через 20-30 хвилин зніміть маску шпателем, залишки змийте водою.

Маска змивається не дуже легко, тому я використовую її частіше перед тим як піду в душ мити голову, щоб потім змити під струменем води 🚿

Після маски шкіра дуже ніжна та м'яка, дрібні мімічні зморшки розгладжені. Якщо на шкірі є подразнення, 😳маска їх заспокоює. Вона не сушить і не стягує шкіру, не викликає почервоніння, сверблячки або ще якихось негативних наслідків.

  • Beautyhall Algo Peel Off Mask Classic Vitamin Burst
  • Beautyhall Algo Peel Off Mask Spiruline Laminaria
  • Beautyhall Algo Peel Off Mask Chlorophyll
  • Beautyhall Algo Peel Off Acerola Mask
  • Beautyhall Algo Peel Off Mask Injection Like
  • Beautyhall Algo Peel Off Mask French Paradox
  • Beautyhall Algo Peel Off Mask Tea Tree
  • Beautyhall Algo Peel Off Blackcurrant Mask
  • Beautyhall Algo Peel Off Mask Enjoy Gold
  • Beautyhall Algo Thermic Mask Chocolate
  • Beautyhall Algo Thermic Mask Rose
  • Beautyhall Algo Peel Off Mask Antioxydant Classic
  • Beautyhall Algo Peel
  • Beautyhall Algo Peel Off Mask Brightening
  • Beautyhall Algo Peel Off Mask White Rise