Vikulyk

Автоматичні олівці Avon

Автоматичні олівці Avon

Олівці доволі класної якості, вони добре тримаються, достатньо м'які і пігментовані. При нанесенні не дряпають повіко, лягаючи рівномірно і насичено.

Автоматичні олівці Avon
Автоматичні олівці Avon

Олівчик механічний, плюс в тому, що не треба точити, але мінус, що ламається. Якось так мені щастить з механічними олівцями для очей.) Тому не варто багато викручувати і сильно тиснути, як от я 😬

Тут є вкраплення дрібних блискіток, які красиво і ненадокучливо мерехтять. Сяяння насправді доволі делікатне.

Почну з відтінка "Starry Night"-це глибокий синій, який підходить ідеально, що для синього смокі, що для стрілочки. Якщо вам надоїли чорні стрілки, але не хочете, яскравого мейку, то такий кобальтовий стане для вас знахідкою.

Стрілочку ним промальовувати зручно, виходить доволі акуратна і чітка.

Олівець тушується без проблем, кісточкою можна легко підтягнути кінчик стрілки, щоб він був гостріший.

Олівець добре тримається, не дратує слизову і робить погляд красивим і глибоким.

Наступний відтінок "Forest Green" , то я просто чуть не впала від краси, коли тільки побачила стік.

В міру яскравий світло-зелений, теж з дрібним шиммером, він такий гарний і збалансований, хоч і яскравий, та доволі носибельний у якості гарного акценту😍

На мою думку олівець придає якоїсь ізюминки макіяжу і цікаво підкреслює колір очей, він так освіжає погляд.

Такі красиві відтінки зеленого я ще зустрічала в олівцях, просто дуже подобається.

На мою думку що один, що другий олівчик виявились досить вдалими в плані колористики, тай крім цього мають гарну якість.

А який відтінок вам сподобався більше?