☕️ Karina ☕️

Кристалічний концентрат "Магнієві пластівці" для ванни

Кристалічний концентрат "Магнієві пластівці" для ванни

Магній – один з найцінніших і найважливіших для здоров'я людини мінералів. Його нестача в організмі відчувається миттєво, проявляючись в різних захворюваннях і порушеннях функції сну. Для поповнення нестачі магнію підходять спеціальні вітамінні комплекси, а також такі препарати як Bisheffect Magnesium Flakes – кристалічний концентрат для ванни «Магнієві пластівці».

Особливості Bisheffect Magnesium Flakes:

- містить виключно чисті кристали бішофіту, отримані з розсолу стародавнього океану, з глибини 2500 м;
- без ефірних олій та інших додаткових компонентів;
- рекомендовано для ванн і ванночок;
- зміцнює шкірний покрив і весь організм загалом;
- сприяє покращенню самопочуття;
- допомагає нормалізувати сон;

- незамінний для людей із захворюванням на цукровий діабет;
- знімає відчуття втоми і тяжкості;
- нормалізує функції м'язів і зміцнює кісткові тканини;
- абсорбується через пори шкіри і потрапляє у кров, оминаючи шлунково-кишковий тракт;
- без запаху.

Пластівців мають ряд корисних властивостей:

✅️розслаблення м'язів;

✅️покращення сну;

✅️зменшення стресу і тривоги;

✅️зменшення запалення;

✅️догляд за шкірою.

Я раніше не користувалася нічим подібним. Тому це мій перший досвід.

Пакування - 1000 г. Закривається щільно, як зіп - пакет.

Склад - Магній хлористий (бішофіт полтавський).

Виробник - Україна, Полтавська область.

Можна робити як ванночки для ніг, так і приймати повноцінну ванну.

Дозування - у ванну (на 100 л води), у воду за температури 37-38 ° С, додати 200 г кристалічного концентрату. Приймати ванну протягом 15-20 хв. Якщо ванну для ніг - 5 - 10 літрів води, такої ж температури, додати 10 - 20 г концентрату.

Кристалічний концентрат "Магнієві пластівці" для ванни

Текстура - пластівці білого кольору, тверді, можуть ламатися на менші. Запах практично відсутній, коли розчиняється, то не відчувається зовсім. Розчиняються у воді.

Відчуття - це вау. Я приймаю ванну тільки для того, щоб розслабитися. Тому роблю все за інструкцією і приймаю ванну хв 20. Я часто відчуваю тривогу, тому для мене важливі такі ритуали. Після ванни я відчуваю себе дуже розслаблено та відпочившою.

Раджу кожному спробувати!