Аніта

Розкіш 6 Олій Екстраординарна олія універсальна для волосся з квітковими маслами LOreal Elseve Oil

Розкіш 6 Олій Екстраординарна олія універсальна для волосся з квітковими маслами LOreal Elseve Oil

Придбала вже досить давно цю олійку, але користувалася нею не вірно. І дякую своєму перукарю, за те, що підказала як користуватися нею, а не палити волосся.

Потрібно дійсно розрізняти те чим ви користуєтесь, це саме олійка, а не сироватка. Раніше я і наносила на вологе волосся перед сушінням. Тобто використовували її як звичайну сироватку (тільки наносила на кінчики). Не розумівши це я просто палила своє волосся. Тому якогось ефекту, після такого використання, звичайно не було. Волосся стало ще гіршим, як солома.

Дякую своєму майстру що пояснила, як потрібно використовувати.

Отже, олійку потрібно наносити вже на висушене волосся, а саме на кінчики волосся. І от що я вам скажу, тільки після того коли я почала користуватися олійкою саме так, я побачила дійсно ефект. Волосся стало гладеньким, слухняним, кінчики перестали пушитись. Подобається що нема ефекту жирного волосся. Засіб дуже економний, вистачає однієї краплі на всі кінчики. Аромат мені сподобався, він солодкий але не бридкий, відчувається на протязі дня.

Розкіш 6 Олій Екстраординарна олія універсальна для волосся з квітковими маслами LOreal Elseve Oil

Мій висновок такий що це бюджетний, але дуже непоганий засіб. Правильне використання якого може дати дуже гарний ефект. Повторю, що використовувати потрібно тільки вже на висушене волосся, тобто це завершальний етап вашої укладки.