Дарина🦉

Avenue Des Parfums Home Bergamot & Flower

Avenue Des Parfums Home Bergamot & Flower
Avenue Des Parfums Home Bergamot & Flower

Привіт красуня! Якщо, ти так само, як і я, любиш різноманітні пахощі для дому, раджу звернути увагу на цей бренд, де є дуже великий вибір аромадифузорів, з різними ароматами на любий смак!

☘️Для себе я обрала Avenue Des Parfums Home Bergamot & Flower

Тип аромату: водяні, квіткові Початкова нота: Бергамот Нота серця: Водяний гіацинт, Жасмин, Троянда Кінцева нота: Білий мускус

☘️Характеристики аромату та користуваннят(від виробника):

- найкраще підходить для вітальні, передпокою

- для приміщень до 25 м2

- аромат буде звучати протягом 4-6 тижнів в залежності від розмірів приміщення, температури і вологості, а також він буде «грати» в різний проміжок часу різними нотами, на відміну від моноароматів, що завжди одноманітні

- інтенсивність аромату можеш регулювати кількістю паличок. Для кращої ароматизації, палички бажано перевертати раз на тиждень.

☘️Аромадифузор представлен в гарному та стриманому дизайні. "Пузата" пляшечка, зроблена з товстого прозорого скла. Кришечка мічно закривається, в середені є ще одна кришечка "заглушка", рідина точно не витече! Об'єм 100 мл.

Упакован в гарну картонну коробочку, дуже приємно буде отримати її у подарунок. В комплекті 6 паличок.

☘️Що сподобалось?!

Я дуже влучно вгадала з ароматом, саме в літку мені хотілось обрати, щось не насичене, свіже, та холодне. Розкривається аромат нотою бергамоту, нагадує свіже заварений чай з бергамотом, в який з часом додали багато льоду та цитрусових (хоч їх і не має в піраміди, але вони виразливо відчуваються). З часом відчувається, легкий аромат квітів, я собі вигадала, що це водяні лілії, кувшинки. Жасмин та троянду я виразно тут не відчуваю.

Через години 4 я почула мускус, таке враження, що хтось тільки пройшов повз з парфумом.

☘️Мені дуже подобається, що аромат грається, він як сам по собі, обирає якою нотою звучати, та з якою інтенсивністю.

Щодо економічності використання, тут повернусь коли він закінчиться, але на фото кількість рідини, після використання 2 тижнів, і в мене стоїять всі 6 паличок, перегортаю я один раз на 4-5 днів.

Дуже задоволенна, і з задоволенням повторю ще!🦉

Avenue Des Parfums Home Bergamot & Flower
Avenue Des Parfums Home Bergamot & Flower
Avenue Des Parfums Home Bergamot & Flower
Avenue Des Parfums Home Bergamot & Flower